Mokslinė ir technologinė kūryba


Moksline kuryba. Moksline ir technologine informacija. Gaminių technologinė analizė, technologijos sudarymas ir valdymas špera. Mokslines technologines kurybos spera. Mokslinė ir technologinė aplinka. Mokslines technologines aplinka. Moksline technologine aplinka. Moksline, technologine kuryba. Kūryba - marketingo veikloje referatas. Marketingo kūryba mokslai.

Įvadas mokslinė kūryba. Technologinės kūrybos samprata. Mokslinės ir technologinės organizacijos struktūros lietuvoje. Mokslinės ir technologinės kūrybos metodologija. Mokslinės ir tecnologinės kūrybos mokslo kategorijos. Mokslinė ir technologinė informacija. Mokslinės ir technologinės kūrybos rezultatų įforminimas. Mokslinės ir technologinės kūrybos. Monografinis aprašas. Teorinio tyrimo eiga. Specialiųjų dokumentų aprašai.

Įvadas mokslinė kūryba ir jos objektas- tikrovės sritis,kurą tiriame siekiama ją pažinti atatinkamu mokslu. Mokslo dalykas- mokslo obj dalis,atžvilgis,aspektas kurį atitinkamas mokslas išskiria kaip specifinę sąvoką. Technologinė kūryba ir jos objektas- mokslo žinių tikslinga taikymo sritis,apimanti techniką,mediciną,žemes ūkį,veiklos (darbų) organizavimą ir tt. Tech. Kūrybos dalykas- tech. Kūrybos dalis kuri technologijos dalis aiškina kaip specifinę sąvoką. Objektas egzistuoja savarankiškai,o dalykas yra tik dalis.

Mokslo sandara mokslas- visuma žinių apie gamtos visuomenės ir mąstymo dėsningumus,įgalinanti numatyti ir pertvarkyti objektyvius daiktus ir reiškinius. Mokslo klasifikacija:1teologija 2filosofija 3formalieji mokslai (matematika logika struktūrų teorija) 4realieji mokslai 4,1gamtos mokslai (fizika chemija) 4,2kultūros mokslai (humanitariniai mokslai socialiniai moksl. ).

Technologijos sandara technologija visuma žinių apie praktinės veiklos daiktines priemones,būdus,veiksmus ir eigą. Technologijos objektai- techninės sistemos- tos sistemos sukurtos žmogaus panaudojant gyvus organizmus ir technines priemones 1ergonominės sistemos- apima tas technines priemones kurios susijusios su žmogumi 2socialinės sistemos- valdymo sistema- kaip organizuoti veiklą. Šiose sistemose nagrinėjami daiktai ir jų sąveikos būdai ir žmogaus įtaka.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (4605 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mokslinė ir technologinė kūryba
    10 - 3 balsai (-ų)
Mokslinė ir technologinė kūryba. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/moksline-ir-technologine-kuryba.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 19:12
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo