Moksliniai atradimai


Moksliniai atradimai. Niekas negalėtų paneigti mokslo svarbos žmonijai. „Segway Human Transporter“. Pirmoji savaime išlaikanti. Biodirbtinės kepenys. 2001 m. pasirodė pirmosios biodirbtinės kepenys. Pasinaudojęs odinėmis golfo pirštinėmis. „Toyota“. 2003 metais kompanija „Toyota“ pristatė hibridinį automobilį. 2004 metais du. „YouTube“. Pats populiariausias išradimas 2005-aisiais buvo „YouTube“. „Loc8tor“. 2006 m. buvo pristatytas „Loc8tor“ įtaisas. „The Sixth Sense“. „The Sixth Sense“ atrodo lyg įtaisas. Teleportacija. 2010 metais suaktyvėjo. Šaltiniai.


Pirmoji savaime išlaikanti pusiausvyrą, elektra varoma transporto priemonė, pavadinta „Segway Human Transporter“, buvo sukonstruota 2000-aisiais. Pirmasis modelis atkeliavo į prekybą jau 2001 m. „Segway„ turi daugybę jutiklių, reaguojančių į kūno padėtį, ir pagal ją pritaiko įrenginio eigą ir pasvyrimą.

2001 m. pasirodė pirmosios biodirbtinės kepenys. Jos buvo sukonstruotos taip, kad jose būtų galima naudoti ne tik žmonių, bet ir gyvūnų kepenų ląsteles. Taigi, šios dirbtinės kepenys jau nebuvo tik tradicinis mechaninis įtaisas, skirtas kuriam nors susirgusiam žmogaus organui pavaduoti.

Pasinaudojęs odinėmis golfo pirštinėmis, Rajanas Patersonas išrado prietaisą, galintį suprasti pirštinių mūvėtojo rankų judesius, o paskui juos atvaizduoti žodžiais specialiame ekrane. Šis išradimas nebuvo labai įžymus, tačiau jis tapo labai gera naujiena įvairiomis sudėtingomis ligomis sergantiems žmonėms.

2003 metais kompanija „Toyota“ pristatė hibridinį automobilį, mokantį savarankiškai pasistatyti.

  • Istorija Skaidrės
  • MS PowerPoint 272 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (426 žodžiai)
  • Ema
  • Moksliniai atradimai
    10 - 2 balsai (-ų)
Moksliniai atradimai. (2016 m. Vasario 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/moksliniai-atradimai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 14:15
×