Mokslinio darbo recenzija


Mokslinio straipsnio recenzija. Recenzijos pavyzdys. Anotacija pavyzdys. Mokslinio straipsnio recenzija pavyzdys. Mokslinio straipsnio recenzijos pavyzdys. Mokslinio straipsnio anotacija. Mokslinio straipsnio analize. Mokslinio straipsnio recenzija referatas. Mokslinio straipsnio pavyzdys. Straipsnio anotacija.

Santaupų kaupimo gyvybės draudimo būdu ypatumai. Recenzuoti pasirinktas mokslinis darbas apie santaupų kaupimo gyvybės draudimo būdu ypatumus, nes tai yra aktuali, įdomi ir neišvengiama tema: draudimas atlieka svarbų vaidmenį šalies ekonomikoje, o santaupomis rūpinasi beveik kiekvienas žmogus. Šio darbo tikslas yra pateikti nagrinėjamo mokslinio darbo įvertinimą, atskleisti mokslinio darbo reikalavimus atitinkančius ir neatitinkančius aspektus.

Struktūrinė straipsnio dalis suskirstyta teisingai. Pirmoje darbo dalyje supažindinama su gyvybės draudimo reikšme ir jos rūšimis. Tai padeda geriau suvokti, suprasti pačio straipsnio esmę. Tačiau galima pastebėti, kad daug tų pačių sakinių iš įvadinės dalies perkelta į dėstomąją dalį, nors dauguma jų perfrazuotos kitais žodžiais. Kalbant apie pirmos struktūrinės dalies turinį, tai jis atspindi šios dalies pavadinimą. Yra aptariama gyvybės draudimo samprata, koki vaidmenį jis vaidina ekonomikoje, pagal kokius ypatumus į kokias rūšis skirsto. Gana nemažai kalbama bendromis frazėmis, kas ne visai būdinga moksliniam stiliui.

Antroje struktūrinėje dalyje autorius pateikia statistinę informaciją apie vartotojų gyvybės draudimo rūšių pasirinkimą nuo 2006 iki 2010 metų.

Čia vėl, kaip ir pirmoje dalyje daugiausia aprašomos teorinės žinios. Bet šioje dalyje yra pateikiamos lentelės, padedančios palyginti skirtingas draudimų rūšis, įvertinti jų nešamą pelną, pasirašytų sutarčių skaičių, įmokų sumą ir kt. Tačiau nėra pasakyta, iš kur lentelės paimtos, nors galima daryti prielaidą, jog jas sudarė darbo autorius.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (609 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egle
  • Mokslinio darbo recenzija
    8 - 1 balsai (-ų)
Mokslinio darbo recenzija. (2012 m. Liepos 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokslinio-darbo-recenzija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 14 d. 23:50
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo