Mokslinio straipsnio rašymo specifika ir struktūra


Maksimalus vertinimas 20 proc. Mokslinio straipsnio analizė Tikslas. Užduoties atlikimo procedūra. Etapas. Pasirinkite recenzuojamą mokslinį žurnalą. Rekomenduotinos nuorodos. Etapas. Pasirinkite vieną mokslinį straipsnį , susijusį su Jūsų studijuojama programa. Etapas. Atlikite pasirinkto mokslinio straipsnio analizę pagal pateiktą schemą. Etapas. Užduotis atliekama iki dėstytojo nurodyto termino Maksimalus užduoties įvertinimas. Proc. Užduoties vertinimo kriterijai. Recenzijos pristatymas seminaro metu. Pilnas bibliografinis aprašas. Straipsnio struktūrinės dalys. Apibrėžiama mokslinė problema ir aktualumas. Temos aktualumas grindžiamas. Formuluojamas tyrimo objektas , tikslas ir uždaviniai. Straipsnio pabaigoje yra daromos išvados. Pasirinkto straipsnio sąsajų su studijuojama studijų programa pagrindimas.


Pasirinkto straipsnio sąsajų su studijuojama studijų programa pagrindimas (parenkite 5-10 argumentuotų sakinių pagrindimą moksliniu stiliumi)

Kūrybiškumas ir technologijos yra pagrindinės savokos susijusios su Komunikacijos ir skaitmeninės rinkodaros dėstoma programa. Studijų programos dėstytojai, dėstantys studijų programą, suteikia galimybę pažinti šių dienų skaitmeninių ir informacinių technologijų veiksmingumą bei reikalingumą. Iš mokslinio straipsnio ,,Dėmesys technologijoms: rūpestis ar technologija“ studentai pagilina žinias susijusias su technologijomis, sužino tikslus bei patį atsiradimo procesą. Tad šis straipsnis yra susijęs su ,,Komunikacija ir skaitmenine rinkodara’’, nes yra keliama kūrybiškumo svarba bei svarbiausia – technologijų aktualijos, kurios yra naudingos.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (663 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ugnė
  • Mokslinio straipsnio rašymo specifika ir struktūra
    10 - 1 balsai (-ų)
Mokslinio straipsnio rašymo specifika ir struktūra. (2019 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokslinio-straipsnio-rasymo-specifika-ir-struktura.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 18:50
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!