Mokslo raida - evoliucija ar revoliucija


Kaip vystosi mokslas evoliucija ar revoliucija. Raida ( evoliucija). Mokslo vystymasis. Revoliucinis vystymasis. Revoliucinis mokslo vystymasis. Kaip vystosi mokslas evoliucija revoliucija. Kaip vystosi mokslas evoliucija ar revoliucija?. Evoliucija,kaip mokslo raida.

Mokslo raida-evoliucija ar revoliucija. Įvadas. Mokslo filosofai ir jų požiūris. Mokslo atsiradimas ir vystymasis. Revoliucija ir reliatyvizmas. Paradignos sąvoka filosofijoje. Panagrinėkime pavyzdį iš astronomijos. Techninės revoliucijos. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Kiekvieną dieną išgirstame apie naujus mokslo atradimus ir išradimus.Mes nesuspėjame apriebti vis naujų išradimų, net gi neįmanoma pažinti vis naujų šiuolaikinės technikos iš mokslo kūrinių. Mokslo ir techikos vystimasis prasidejo atsiradus žmogui. Tik protingas žmogus sugebejo panaudoti ir sukurti įrankius ,kuriais galejo pagerinti tobulinti savo gyvenimą. Kartu su žmogumi tobulejo ir įrankiai, o tai prisidejo prie žmogaus evoliucijos . Pažvelkime ,ką apie tai mąsto žymiausi filosofai ,kaip į tai žiūri filosofijos mokslas. Žmogaus evoliucija tęsesi jau šimtus tūkstančių metų žmogus protauja, vadinas ir mokslas vystosi lygiagrečiai.

  • Filosofija Namų darbas
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2013 m.
  • 8 puslapiai (1747 žodžiai)
  • Donatas
  • Mokslo raida - evoliucija ar revoliucija
    10 - 3 balsai (-ų)
Mokslo raida - evoliucija ar revoliucija. (2013 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokslo-raida---evoliucija-ar-revoliucija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 00:33
×