Mokslo taikomųjų tyrimų namų darbas


Taikomieji tyrimai savarankiskas darbas. Taikomieji tyrimai referatas. Taikomuju tyrimu darbas. Taikomuju tyrimu savarankiskas darbas. Taikomojo tyrimo metodikos aprašas. Taikomuju tyrimu metodikos tikslai. Mokslas taikomieji tyrimai. Taikomuju tirimu darbai. Taikomieji tyrimai darbas. Taikomuju tyrimu darbai.

Įvadas. Tyrimo projektas. Tyrimo projekto sandara. Tyrimo tikslai ir uždaviniai. Darbo metodika. Tyrimo metodikos pobūdis. Tyrimo tipas. Tyrimo duomenys. Pagrindinai rezultatai. Pagrindiniai rezultatai. Išvados. Priedai.

Darbo tema yra Kauno miesto Aleksoto mikrorajono gyventojų požiūris apie artėjančius LR seimo rinkimus. Taikomojo tyrimo projektui reikia nustatyti kas bus tiriama, kodėl bus tiriama ir kaip bus tiriama. Tam pasiekti yra keliami konkretūs tyrimo tikslai ir uždaviniai, tyrimo problematika, ir tyrimo hipotezės. Pasirenkama tinkama darbo metodika, jos pobūdis ir nusistatomas tyrimo tipas.

Paruošiami klausimai, kaip šiam darbui buvo pasirinkta anoniminės apklausos anketos su uždarais klausimais aktualiais pasirinktai temai. Klausimai buvo parinkti informatyvūs, bet konkretūs ir aiškūs, norimiems tikslams ir uždaviniams pasiekti.

Apklausus įvairius atsitintinai sutiktus Aleksoto mikrorajono gyventojus ir su jų sutikimu pasinaudoti šia informacija darbui atlikti, galima apdirbinėti duomenis. Užkodavus anketų atsakymų variantus, ir paruošus informacija darbui, duomenys suvedami į Microsoft Office MS Excel programą, kurioje jie analizuojami.

  • Microsoft Word 108 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (1995 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Mokslo taikomųjų tyrimų namų darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Mokslo taikomųjų tyrimų namų darbas. (2013 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokslo-taikomuju-tyrimu-namu-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 29 d. 12:11
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo