Mokumo ir pelningumo rodikliai


Mokumo rodikliai. Kas+yra+pelningumo+rodikliai. Mokumo rodikliai darbas. Uab mokumo rodiklis. Klaipėdos baldai finansų bakalaurinis.

Uab „x baldai“. Mokumo ir pelningumo rodikliai. Įvadas. Mokumo ir pelningumo rodiklių teorinis pagrindimas. Mokumas ir mokumo rodikliai. Pelningumas ir pelningumo rodikliai. „x baldai“ mokumo ir pelningumo rodikliai. Darbo metodika ir priemonės. Uab „x baldai“ veiklos kryptys ir sąlygos. Uab „x baldai“ mokumo ir pelningumo rodiklių analizė. Uab „x baldai“ mokumo rodikliai. Uab „x baldai“ pelningumo rodikliai. Išvados ir rekomendacijos. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.

Priemonė, įgalinti pasiekti įmonės keliamus tikslus yra pelnas. O įmonės veiklos sėkmę apibūdina jos pelningumas, kuris priklauso nuo naudojamo kapitalo dydžio, produkcijos pardavimo apimčių, kitų išteklių. Pelningumo rodikliai yra pagrindiniai rodikliai, kuriais remiamasi atliekant įmonės finansinę analizę, nes jie geriausiai parodo galutinį jos veiklos rezultatyvumą, pagal juos yra sprendžiama, kokią naudą gali gauti akcininkai ir investitoriai, rizikuodami investuoti savo kapitalą.

Darbo objektas - UAB

Darbo tikslas - išanalizuoti UAB „x baldai“ mokumo ir pelningumo rodiklius.

Darbo uždaviniai:

apibūdinti mokumo ir pelningumo rodiklius teoriniu aspektu;

apibūdinti UAB „x baldai“ veiklos kryptį ir sąlygas;

atlikti UAB „x baldai“ mokumo ir pelningumo rodiklių analizę.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 65 KB
  • 2013 m.
  • 30 puslapių (6709 žodžiai)
  • Universitetas
  • Adrijana
  • Mokumo ir pelningumo rodikliai
    10 - 1 balsai (-ų)
Mokumo ir pelningumo rodikliai. (2013 m. Balandžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokumo-ir-pelningumo-rodikliai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:19
×