Mokyklos kompiuterinio tinklo išplėtojimas beviele technologija


Kaip instaliuoti tenda. Mokyklos kompiuteriu tinklas. Mokyklos kompiuterinis tinklas. Bevielių tinklų technologijos. Mokykla kompiuteriu darbas. Išanalizuoti kompiuterių tinklo struktūrą, jo įrangos išdėstymo planą.. Bevielio ryšio įrengimas. Bevieliu tinklu technologija referatas. Bevieliu tinklu nd. Mokyklu kompiuteriu tinklas.

Įvadas. Terminų žodynėlis. Analitinė dalis. Bevieliai tinklai. Bevielio ryšio privalumai. Bevielio ryšio trūkumai. Bevielių vietinių tinklų pritaikymo sritys. Bevielių vietinių tinklų nauda. Mokyklos vietinio kompiuterių tinklo analizė. Bendra mokyklos charakteristika. Poreikiai mokyklos kompiuterių tinklui. Kompiuterių tinklo struktūra, jo įrangos išdėstymo planai. Bevielio ryšio technologijos. Bevielio tinklo tipai. Bluetooth technologija. Irda. Wireless (wi-fi). Bevielio ryšio technologijų palyginimas. Wlan tinklų tipologijos. Prieigos taško (infrastruktūros) tinklas. Bevielio ryšio standartai. Bevielio tinklo integravimas į vietinį kompiuterių tinklą. Projektinė dalis. Bevielio tinklo tipo parinkimas projektuojamam kompiuterių tinklui. Bevielio ryšio aprėpties zonos tyrimas. Suprojektuoti bevielio ryšio stotelių išdėstymo planai. Tp-link tl-wr. Nd. Linksys wrt-. Nl. Tenda w. R. Bevielio tinklo įrenginių sąmata. Linksys wrt-. Nl. Tenda w. R. Išvados. Literatūra. Bevielio maršrutizatoriaus tp-link tl-wr. Nd parametrai. Bevielio maršrutizatoriaus linksys wrt-. Nl parametrai. Bevielio maršrutizatoriaus tenda w. R parametrai. Bevielio maršrutizatoriaus tenda w. R parametrai.

Paskutinį dešimtmetį kompiuterių tinklai tapo labai svarbi ir neatsiejama įvairių įmonių, įstaigų ir organizacijų dalis. Kompiuterių tinklų reikalingumas ir jų taikymas daugelyje sričių nuolatos auga. Tokį greitą kompiuterių tinklų plėtros procesą lemia tai, kad įvairios įstaigos ir organizacijos vis dažniau susiduria su nuolat internetu didėjančių duomenų srautų perdavimo ir apsikeitimo duomenimis efektyvumo problemomis. Visas šias iškilusias problemas visada padeda išspręsti kompiuterių tinklai, nes jame yra daug paprasčiau tarpusavyje dalintis duomenimis, nei vienas kitam juos perduoti įrašant į kompaktinius diskus ar kitas informacijos laikmenas, taip yra dažnai sutaupoma daug laiko ir pinigų.

Kursinio projekto tikslas. Parengti bartninkų jono basanavičiaus kompiuterinio tinklo išplėtojimo beviele technologija projektą.

Kursinio projekto uždaviniai. Surinkti ir pateikti informaciją apie bevielį ryšį, jo naudą, privalumus ir trūkumus. Atlikti mokyklos esamo kompiuterių tinklo analizę. Išanalizuoti kompiuterių bevielio tinklo standartus bei jų technologijas. Atlikti bevielio tinklo standartų palyginimus, bevielio ryšio aprėpties zonos tyrimą. Suprojektuoti bevielio ryšio tinklo planą ir atlikti jo parametrų įvertinimą. Parinkti aparatinę įrangą, atitinkančią projektuojamo tinklo užduotį. Būsimam tinklui įrengti sudaryti bevielio tinklo įrangos sąmatą.

Temos aktualumas. Nuo pat bevielių tinklų atsiradimo pradžios, kada buvo patvirtintas pirmasis bevielio ryšio standartas, jų populiarumas tik augo, kadangi bevieliai tinklai yra perspektyvi ateities technologija, šiuo metu vis plačiau taikoma atsisakant įprastinių laidinių tinklų arba integruojant kartu juos į bendrą kompiuterinį tinklą.

Bendrą įvairių resursų naudojimą gali užtikrinti ir laidinis tinklas, tačiau įrengus bevielį tinklą nebereikia jaudintis, dėl to kad galima užkliūti už laido, gręžti skylių sienose ar lubose, bei skaičiuoti, kiek metrų laidų prireiks įrengiant laidinį tinklą. Taigi šiuo metu interneto poreikis yra didelis ne tik namuose, biuruose, įmonėse bet ir mokyklose. Pagal reikalavimus atitinkamai įrengtas kompiuterių tinklas leidžia lengvai ir greitai pasiekti plačiai prieinamus mokymui skirtus dokumentus, elektronines knygas, mokytojams elektroninius dienynus taip pat naršyti po internetą, ir bendrai naudotis failais iš bet kurio kompiuterio, nepriklausomai nuo to, ar jis stovi šalia, ar skirtinguose aukštuose.

  • Microsoft Word 6876 KB
  • 2012 m.
  • 44 puslapiai (7141 žodžiai)
  • Kolegija
  • Arunas
  • Mokyklos kompiuterinio tinklo išplėtojimas beviele technologija
    10 - 1 balsai (-ų)
Mokyklos kompiuterinio tinklo išplėtojimas beviele technologija. (2012 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokyklos-kompiuterinio-tinklo-ispletojimas-beviele-technologija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 02:04
×