Mokymai verslo planas


Vpmf vilione. Uab vilione. Vilniaus kolegijos organizacine struktura. Mokymų verslo planas. Vpmf migle organizacine struktura. Vpmf palyginimas. Vpmf valdymo struktūra. Verslo planavimas mokymai. Kelionių agentūra „uab vilionė”. Vpmf pirkimo skyriaus veiklos planavimas.

Verslo praktinio mokymo firma „vilionė“, savo veiklos pradžioje buvo įsiregistravusi kaip kelionių agentūra ir vystė šios krypties veiklą, pasiremiant daniškuoju modeliu bei apsiribojant pačiomis būtiniausiomis firmos veiklos funkcijomis. Kaip ir nuo. Taip ir iki šiol vpmf „vilionė“ toliau vysto sėkmingą savo veiklą ir kokybiškus mokymus bei praktinius įgūdžius studentams. Įvadas. Įmonė ir jos veiklos sritis. Verslo srities aprašymas. Veiklos aprašymas. Ssgg analizė. Verslo idėja. Rinka. „vilionės“ orientacija rinkoje. Vartotojai bei konkurentai. Marketingas. Tikslai ir uždaviniai. Rėmimas. Reklama. Rizika. Valdymas ir personalas. Uab „vilionė“ valdymo struktūra. Organizacinė valdymo struktūra. Finansinis planas. Išvados. Santrauka.

Vv09b studentė vpmf vilionė galima priskirti prie (mvį) įmonių rūšies, nes tokios mikroįmonės, mažosios ar vidutinės įmonės pagal 2005 m. Sausio 1d. Įsigaliojusį įstatymą yra tos kuriose dirba mažiau kaip 250 darbuotojų. Taigi dar tiksliau ji yra maža įmonė. Bet tokios mažos įmonės ir yra europos ekonomikos variklis. Todėl ji vaidina lemiamą vaidmenį skatinant konkurencingumą ir užimtumą bei investicijų augimą.

vilionė taip pat yra įgijusi uab(uždarosios akcinės bendrovės) kategoriją. Uab yra ribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo. Ji turi savo efektyvesni sprendimai, kai partneriai sutaria, todėl ryšiai su partneriais turi būti palaikomi ribota tur UAB vilionė – verslo praktinio mokymo firma įsikūrusi vilniaus kolegijoje, verslo vadybos fakultete. Galima ją surasti didlaukio g. 49-. , baltupių mikrorajonas. Patalpų plotas 30 kv. M. Darbo laikas 12:30 – 17:15 val.

vilionė pradėjo gyvuoti nuo 1994m. Bet 1993m. Buvo Lietuvoje įkurtos pirmosios vpm firmos, įgyvendinant danijos trijų verslo koledžų ir Lietuvos respublikos kultūros ir mokslo ministerijos finansuotą projektą.

Verslo praktinio mokymo firma vilionė , savo veiklos pradžioje buvo įsiregistravusi kaip kelionių agentūra ir vystė šios krypties veiklą, pasiremiant daniškuoju modeliu bei apsiribojant pačiomis būtiniausiomis firmos veiklos funkcijomis. Kaip ir nuo 1994m. Taip ir iki šiol vpmf vilionė toliau vysto sėkmingą savo veiklą ir kokybiškus mokymus bei praktinius įgūdžius studentams.

įkūrus šią firmą, joje buvo keturi skyriai: personalo skyrius, pirkimo skyrius, pardavimo skyrius, pardavimo ir marketingo skyrius, buhalterijos skyrius. Šiuo metu firmos struktūra yra pasikeitusi, ją sudaro: žmogiškųjų išteklių skyrius, pirkimo – pardavimo skyrius, tarptautinių ryšių ir rinkodaros skyrius, finansų skyrius. Studentai šioje firmoje dirbo kaip atitinkamų skyrių darbuotojai pagal programoje numatytą laiką, atitinkamai pasikeičiant darbu skyriuose ir susipažįstant bei praktiškai įgyvendinant jiems pavedamus darbus.

Dabartinė verslo praktinio mokymo firma – tai ne tik realios firmos imitavimo modelis, bet ir galimybė studentui visą tai pajusti savo kailiu, pamatyti save bei įvertinti savo gebėjimus ir žinias skirtingo darbuotojo vaidmenyje. Ši verslo praktinio mokymo firma yra nuolat tobulėjanti, ieškanti naujovių, diegianti pažangias naujas technologijas, palaikanti ryšį ne tik su Lietuvoje gyvuojančiomis mokymo firmomis bet ir su tomis kurios yra užsienyje.

  • Microsoft Word 96 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (3620 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vaidulia89
  • Mokymai verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Mokymai verslo planas. (2011 m. Vasario 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokymai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 18:21
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo