Mokymasis visą gyvenimą. darbuotojo saviaukla ir savišvieta. vidinė žmogaus motyvacija tobulėti


Kodėl žmogus turi tobulėti. Zmogus privalo mokytis visa gyvenima rasinys. Zmogus privalo mokytis visa gyvenima.

Įvadas. Nuolatinis žmogaus tobulėjimas. Mokymasis visą gyvenimą. Žmonių nuolatinio tobulėjimo problematika. Mokymasis visą gyvenimą sąvoka. Darbuotojo saviaukla ir savišvieta. Priežastys trukdančios darbuotojų saviauklai ir savišvietai. Darbuotojo saviauklos ir savišvietos ypatumai. Darbuotojo saviauklos poreikis. Darbuotojo saviaukla. Darbuotojo savišvieta. Vidinė žmogaus motyvacija tobulėti. Transporto įmonių personalo apklausa. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

1.Dėl nuolatinių technologinių, ekonominių ir organizacinių pokyčių mokymasis visą gyvenimą darbo vietoje tapo beveik privalomas, o įmonės pradeda save suvokti kaip besimokančias organizacijas.

2.Žmogui turi būti sudarytos sąlygos nuolat mokytis. Jis neturės mokymosi motyvų, jeigu mokymo ir švietimo kursų turinys ir metodai neatitiks jo poreikių, o įgytos žinios ir įgūdžiai nebus vertinami darbe.

3.Darbuotojai turi pradėti ugdyti tinkamus gebėjimus ir užsitikrinti geresnę gebėjimų ir darbo vietos reikalavimų atitiktį, kad būtų padidintas jų konkurencingumas ir gerovė.

4.Atlikus apklausas transporto įmonėse, paaiškėjo, kad įmonės laikosi ne visų darbo kodekse numatytų reikalavimų.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 35 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (3813 žodžiai)
  • Universitetas
  • Asta
  • Mokymasis visą gyvenimą. darbuotojo saviaukla ir savišvieta. vidinė žmogaus motyvacija tobulėti
    10 - 4 balsai (-ų)
Mokymasis visą gyvenimą. darbuotojo saviaukla ir savišvieta. vidinė žmogaus motyvacija tobulėti. (2013 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokymasis-visa-gyvenima-darbuotojo-saviaukla-ir-savisvieta-vidine-zmogaus-motyvacija-tobuleti.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 01:50
×