Mokymosi aplinka projektas


Mokymosi aplinka. Įvadas. Lietuvoje vykstant švietimo. Svarbiausia ugdymo proceso grandis yra maksimalus vaiko intelektinių galių išlavinimas. Mokymosi aplinkos samprata. Kad mokytojui pavyktų įgyvendinti šiuolaikinius mokymo tikslus. Mokymosi aplinką sudaro mokinys ir vieta arba erdvė. Mokytojui, siekiančiam įgyvendinti šiuolaikinius tikslus. Tai dinamiška mokymo. Tai erdvė, kurioje padedant įvairioms mokymo priemonėms. D. Lipinskienė (2002), teigia, kad mokymo(si) aplinka yra vieta. Edukacinės aplinkos kūrimo principai Orientuota į mokinį. D. Lipinskienė (2002) nurodo keturias pradines sąlygas. Aplinkos kūrimas. Individo lygmenyje Poreikiai Interesai Individualios savybės Motyvai. E Jensen. Mokymosi aplinka dokumentuose. Lietuvos Respublikos Švietimo. Mokymosi aplinka turėtų  būti saugi ir higieniška. Fizine mokymosi aplinka. Fizinei mokymo(si) aplinkai dažniausiai priskiriami mokyklos pastatai. Mokiniams reikia ne tik įvairių žinių. Virtuali mokymosi aplinka. Virtuali mokymosi aplinka (VMA) - tai sistema. Mokinio kambarys ir darbo vieta. Mokinio kambaryje vienas iš svarbiausių baldų yra rašomasis stalas. Vaikai privalo ilgiau sėdėti mokydamiesi mokykloje ir ruošdami pamokas namuose. Ugdymo aplinkos kūrimas yra viena iš mokytojo profesinės kompetencijų. Išvados. Mokymo(si) aplinkos problemas ir jų sprendimo galimybes švietimo politikai svarsto vis dažniau.


Kad mokytojui pavyktų įgyvendinti šiuolaikinius mokymo tikslus, ir metodus, jis turi sukurti palankią mokymosi aplinką. Tai daroma atsižvelgiant i situaciją, mokinių poreikius ir galimybes, taip pat ir mokytojo gebėjimus,savybes.

  • MS PowerPoint 7141 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (1208 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kamilė
  • Mokymosi aplinka projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Mokymosi aplinka projektas. (2017 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokymosi-aplinka-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 01:01
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo