Mokytojo asmenybė Projektas


Mokytojo asmenybė. Mokytojas. Mokytojas – kvalifikuotas asmuo, kuris ugdo kitą žmogų. Istorija. Pirmieji mokytojai atsirado senovės Rytuose (Kinijoje). Žmonija, taip pat ir mokytojo profesija tobulėjo apibendrindama patyrimą. Lietuvoje pirmaisiais mokytojais laikyti žyniai, kriviai, vaidilos. Svarbiausias bruožas. Svarbiausias bruožas – jo veiklos objektas. Mokytojo darbas. Pedagogo darbas – protinis. Mokomasis dalykas . Mokomasis dalykas – pedagogiškai adaptuotų žinių. Mokytojo kvalifikacinės kategorijos. Mokytojas. Vyresnysis mokytojas. Mokytojas metodininkas. Mokytojas ekspertas. Mokytojo funkcijos. Mokinių adaptacija prie. Mokytojo gebėjimai. Pažinimo (gnostiniai). Organizaciniai. Bendravimo (komunikatyviniai). Ateities prognozavimo. Pedagogas turi numatyti mokinio ateitį. Mokytojo asmenybė ir autoritetas. Pedagogo kompetencijos pagrindą sudaro mokytojo asmenybiniai bruožai. Pagarba ir meilė mokiniui (ji kyla iš pašaukimo). Geras mokytojas. Geras mokytojas gerbia mokinių poreikius. Geras mokytojas visada šypsosi ir juokiasi.


Žmonija, taip pat ir mokytojo profesija tobulėjo apibendrindama patyrimą. Vėliau, remiantis apibendrinimu, buvo kuriamos teorijos. Anksčiau mokytojas buvo suprastas kaip enciklopedistas. Vėliau mokytojas tampa vadovu ugdymo procese.

Pagarba ir meilė mokiniui (ji kyla iš pašaukimo). Dalykiškumas ir kompetencija. Demokratiškumas. Optimizmas. Entuziazmas. Kūrybiškumas. Humoro jausmas.

Geras mokytojas visada šypsosi ir juokiasi. Geras mokytojas tiki mokinių galimybėmis. Geras mokytojas nuolat konsultuojasi ir ieško naujovių.

  • MS PowerPoint 54 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (356 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolis
  • Mokytojo asmenybė Projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Mokytojo asmenybė Projektas . (2017 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokytojo-asmenybe-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 11:48
×