Mokytojo praktikos ataskaita


Pirmosios vaiko dienos mokykloje. Įvadas. Klasės mokytojo dokumentų pildymo analizė. Klasės plano ir aplinkos analizė. Mokinių stebėjimas, analizuojant aktyvaus mokymosi laiką. Mokinių adaptacijos palengvinimo priemonių ir būdų analizė klasėje. Išvados.

Vievis - miestelis tarp Vilniaus ir Kauno, Elektrėnų savivaldybėje. Šiame mieste yra dvejos mokyklos, visai šalia viena kitos. Viena Vievio gimnazja, o kita Vievio pradinė mokykla(Semeliškių g. 38, Vievis), kurioje aš ir atlikau praktiką. Mano praktikos vadovė – Genė Vilkelienė, 3A klasės mokytoja.

Misija: Tai – abipusis džiaugsmas: mažajam augti – dideliam auginti.

Stebeti ir analizuoti pasirinktu ( dvieju ) vaiku elgesi, nuotaikas, sugebejima isklausyti, santykius su vaikais, mokytojais ir tevais.

Vesti pokalbius su klases mokytoja, mokiniais ir ju tevais. Padeti mokytojui ir mokiniams pasiruosti darbui bei uzimti vaikus pertrauku metu.

Kiekvienam mokytojui yra atsakomybė už tam tikrų dokumentų pildymą. Vienuose apibrėžiamas mokytojo darbo veiklos organizavimas, kituose vaikų pažangumas.

Organizuojant darbo veiklą mokytojas susidaro darbo planą, kurio metu numato kas bus atliekama metų eigoje, kokie vaikų įgudžiai bus ugdomi ir kaip šį procesą atlikti tinkamai.

Atsižvelgiant į vaikų pažangumą mokytojas pildo vaiko įgudžių vertinimo ataskaitą, elektroninius dienynus, parengia užduotis kiekvienai pamokai, žymi vaikų lankomumą ir pasiekimus.

Praktikos metu stebėjau vaikų elgesį klasėje, norėjau atkreipti dėmesi ar jiems patinka jų klasė ir ar čia jaučiasi jaukiai. Pertraukų metu vaikai ypač mėgsta laiką leisti klaseje, kadangi čia yra daug įvairaus užsiėmimo. Klasės išdėstymas:

Knygų kampelis. Šiame kampelyje daug įvairios literatūros, kuri idomi vaikams. Taip pat čia galima rasti ir komiksų, kuriuos vaikai taip mėgsta. Beto mokytoja skatina vaikus čia atnešti jiems jau nebeįdomius žurnalus, komiksus ar knygas.

Informacinis kampelis (žemėlapiai, enciklopedijos, žinynai, vaikų teisės ir pareigos, gaublys ir kt.). Šis kampelis labai patogus pasaulio pažinimo pamokoms.

  • Pedagogika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2014 m.
  • 9 puslapiai (1560 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agne
  • Mokytojo praktikos ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
Mokytojo praktikos ataskaita. (2014 m. Spalio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokytojo-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 06:57
×