Molekulės ir atomai skaidrės


Molekul4s ir atomai. Molekuliu skaidres. Koks yra papildomą elektroną prisijungusio atomo krūvis?.

Molekulės ir atomai. Išmoksime. Medžiagų būsenos Kietųjų medžiagų savybės. Medžiagų sandara. Visos medžiagos sudarytos iš dalelių (molekulių. Molekulės. Molekulės – tai mažiausios medžiagos dalelės. Molekulių skersmuo siekia 10?9 – 10 -10 m. Molekulės gali suskilti į atomus. Insulino molekulės. Kofeinas (c8h10n4o2). Atomas. Atomas – mažiausia chemiškai nedaloma medžiagos dalelė. Rezerfordo ir Boro atomo modelis. Atomą sudaro branduolys ir elektronų apvalkalas. Protonai. Neutronai. Atomo krūvis. Teigiamas protono krūvis yra tokio pat didumo kaip ir neigiamas elektrono krūvis. Kai kurios medžiagos sudarytos ne iš molekulių ar atomų. Joninės kristalų nuotraukos. Netekęs dalies jam priklausiusių elektronų atomas įgyja teigiamą krūvį ir yra vadinamas teigiamuoju jonu. Prisijungęs papildomą kiekį elektronų atomas įgyja neigiamą krūvį ir yra vadinamas. Visos medžiagos sudarytos.

Visos medžiagos sudarytos... Kas tai molekulės? Kas tai atomas? Atomą sudaro... Atomo branduolį sudaro... Atomas yra elektriškai neutralus, jei... Teigiamasis jonas - tai... Neigiamasis jonas – tai... Kokių kūnų forma ir tūris yra pastovūs? Kokie kūnai lengvai keičia formą, bet ne tūrį? Neturi pastovios formos ir gana lengvai keičia tūrį, tai... Nupieškite: vandenilio molekulę , deguonies molekulę ir vandens molekulę. Kas tai difuzija? Kokios yra medžiagos būsenos? Pavaizduokite, kaip išsidėsčiusios dalelės tose būsenose Užduotys raštu: 58psl. 2,5, 65psl.1,4 68psl.8.

  • MS PowerPoint 773 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (298 žodžiai)
  • Liutas
  • Molekulės ir atomai skaidrės
    10 - 9 balsai (-ų)
Molekulės ir atomai skaidrės. (2015 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/molekules-ir-atomai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 00:22
×