Molotovo Ribentropo paktas


Ribentropo molotovo paktas. Molotovo-ribentropo paktas. Molotovo ir ribentropo paktas skaidres. Molotovo ribentropo uzduotys. Molotovo-ribentropo sutartis. Viačeslavas molotovas skaidres. Ribentropo molotovo paktas skaidres. Molotovas - ribentropas. Molotovo ribentropo pakto salygos. Ribentropo molotovo paktas ssrs ir vokietijos tarptautiniai santykiai.

Iš 1939 m. Rugpjocio 23 d. Vokietijos ir tarybų sąjungos nepuolimo sutarties. Si sutartis — tai dviejų agresorių sutartis, kuri leidžia veikti tam tikrose teritorijose, ir tai atsispindi slaptuose protokoluose-prieduose1. Iš tiesų ši sutartis tapo pasaulio postūmiu j antrąjį pasaulinį karą.

Si sutartis — tai dviejų agresorių su­tartis, kuri leidžia veikti tam tikrose teritorijose, ir tai atsispindi slaptuose protokoluose-prieduose. Iš tiesų ši sutartis tapo pasaulio postūmiu j ant­rąjį pasaulinį karą.

Tsrs vyriausybė ir vokietijos vyriausybė, vedinos noro sustip­rinti taikos reikalus tarp tsrs ir vokietijos ir remdamosi 1926 metų balandžio mėn.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (475 žodžiai)
  • Ada
  • Molotovo Ribentropo paktas
    10 - 3 balsai (-ų)
Molotovo Ribentropo paktas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/molotovo-ribentropo-paktas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 09:44
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo