Momeninės galvos smegenų skilties anatomija ir funkcija


Utenos kolegijos. medicinos fakulteto. sveikatos priežiūros reabilitacijos katedros. kineziterapijos studijų programa. Momeninės galvos smegenų. Galvos smenegys. Štai taip atrodo tikros suaugusio žmogaus smegenys. Smegenys pasižymi didele adaptacija ir lankstumu. Per visą savo gyvenimą žmogus išnaudoja vos kelis procentus visų neuronų. Taip atrodo žmogaus, delfino, beždzionės. Smegenys susideda iš daug skirtingų dalių. Momeninė skiltis (pažymėta nr. Sutrenkus šią smegenų dalį yra galimybė. Momentinės skilties dalis tarp šių vagų vadinama užcentriniu vingiu. Momentinės skilties paviršiuje matyti aiški užcentrinė vaga.

Momeninės galvos smegenų skilties anatomija ir funkcija darboautorė : kt – 14 gr. stud. simona bliudžiutė 2015-04-17.

Štai taip atrodo tikros suaugusio žmogaus smegenys. Jos sveria apie 1020-1970 priklausomai nuo amžiaus. Tai - yra aktyviausias žmogaus organas.

Taip atrodo žmogaus, delfino, beždzionės, katės, ir šuns smegenys. Nors ir žmogus naudoja tik 20% savo smegenų, beabejonęs yra labiausiai išsivystęs individas žemėje.

Smegenys susideda iš daug skirtingų dalių, skilčių, vingių ir t.

  • MS PowerPoint 901 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (229 žodžiai)
  • Kolegija
  • Teletabisz
  • Momeninės galvos smegenų skilties anatomija ir funkcija
    10 - 9 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Momeninės galvos smegenų skilties anatomija ir funkcija. (2015 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/momenines-galvos-smegenu-skilties-anatomija-ir-funkcija.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 12:20
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo