Monolitinė perdanga


Kaip yra daroma monolitine perdanga. Monolitines sienos skaiciavimas. Perdanga daroma is. Sijine monolitines perdanga matmenys. 1937 metu namo perdangos storis. Monolitine+perdanga. Monolitine gelzbetonine perdanga. Monolitines perdangos matmenys. Perdangos storis. Monolitine [perdanga.

Įvadas. Plokštės projektavimas. Apkrovos. Efektų (įrąžų) apskaičiavimas. Plokštės storio ir skerspjūvio ploto apskaičiavimas. Atramos skerspjūvio ploto apskaičiavimas. Šalutinės sijos projektavimas. Atramų ir įrąžų skaičiavimas. Sijos skerspjūvio matmenų skaičiavimas. Išilginės pagrindinės armatūros skaičiavimas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai. Priedai.

Vilniaus mieste statomam gyvenamajam namui reikia suprojektuoti gelžbetoninę perdangą. Namas dviejų aukštų su mansarda. Perdanga bus tarpaukštinė. Skaičiuosime monolitinę sijinę gelžbetoninę perdangą.

Monolitinės perdangos pagrindiniai duomenys. Perdangos plokštė remiasi į šalutines sijas, kurios yra atremtos į išorines sienas ir pagrindinę sija, o ši remiasi į kolona ir išorines sienas (1pav.) Perdangos ilgis – 8 m. plotis- 8m. Ant mūrinių sienų užleidžiama po 0,125 m. Perdanga daroma iš perdangos plokštės pagrindinės sijos ir šalutinės sijos.Pagrindinės sijos matmenys bxh 0,2m. x 0,4m. Šalutinės sijos matmenys bxh 0,1m. x 0,3m. Betonas C20/25 klasės, pagrindinė armatūra S400. Bus apskaičiuojama apkrovos, efektų (įrąžų) apskaičiavimas, plokštės storio ir skerspjūvio ploto apskaičiavimas, atramos skerspjūvio ploto apskaičiavimas, atramų ir įrąžų skaičiavimas,

sijos skerspjūvio matmenų skaičiavimas,

  • Statyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 656 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (1639 žodžiai)
  • Universitetas
  • Klaidas
  • Monolitinė perdanga
    10 - 3 balsai (-ų)
Monolitinė perdanga. (2013 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/monolitine-perdanga.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 21:45
×