Monrealio jūrų uostas


Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Bendra informacija. Uosto terminalai. Konteinerių terminalai. Skystų krovinių terminalas. Birių krovinių terminalas. Grūdų terminalas. Kruizinių laivų terminalas. Uosto saugumas. Uosto rinkliavos.

Darbo uždaviniai: Pateikti bendrą uosto informaciją;Aprašyti uosto terminalus;Pateikti informaciją apie uosto saugumą;Pateikti inofrmaciją, kaip skaičiuojamos uosto rinkliavos.

3 skaidrė. Monrealio jūrų uostas – tai jūrų uostas, kuris yra lyderiaujantis Rytų Kanadoje ir vienas pagrindių tarptautinių uostų, jungiantis daugiau negu 80 šalių visame pasaulyje. Uostas yra įsikūres 40 km nuo Monrealio centro prie pietinio Šv. Lauryno upės kranto ir turi kelis terminalus Kontrecoerio mieste. Šis uostas yra toks uostas, kuris yra pilnai integruotas intermodalinio transportavimo sistemoje: turi puikius geležinkelio tinklus ir kelius, kurie jungia uostą su kitomis Šiaurės Amerikos šalimis.

4 skaidrė. Monrealio jūrų uostas yra diversifikuotas uostas, kuris gali perkrauti visų rūšių krovinius: konteineriuose ir ne konteineriuose, sausus ir skystus. Uosto teritorija Monrealio mieste sieka 6.35 km2, o Kontrecoerio mieste sieka 4.67 km2. Į uostą per metus atplaukia apie 2200 laivų, per dieną įvažiuoja ir išvažiuoja apie 5000 sunkvežimių, per savaitę apsilanko apie 80 traukinių. Uostas turi 100 km ilgio geležinkelio trasą, įrengtą išilgai krantinių. Krova per metus siekia apie 32 mln. tonų.

  • Microsoft Word 62 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (1293 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mindaugas
  • Monrealio jūrų uostas
    10 - 6 balsai (-ų)
Monrealio jūrų uostas. (2015 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/monrealio-juru-uostas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 05 d. 13:22
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo