Morfologijos klaidos


Darbo tema. Darbo tikslas. Tiriamoji medžiaga. Teorijos pasirinkimas. Kietasis diskas. Laptopo maitblokį. Nešiojamojo kompiuterio maitinimo bloką. Šiai dienai. Iki šios dienos. Operatyvioji atmintis. Vaizdo plokštę. Literatūros ir šaltinių sąrašas.

Darbo tema – profesinės kalbos kultūros klaidos internetinėse svetainėse, reklamos tekstuose, straipsniuose, spaudoje, elektronikos ir informacinių technologijų tema.

Darbo tikslas – apžvelgti dažniausiai daromas lietuvių kalbos klaidas interneto svetainėse, spaudoje, reklamos tekstuose elektronikos ir informacinių technologijų tema. Pasiaiškinti, kokios (leksikos, morfologijos ar sintaksės) klaidos yra daromos dažniausiai. Ištaisyti esamas klaidas ir paaiškinti taisyklę, pagal kurią klaida buvo taisoma.

Problema – lietuvių kalbos užterštumas. Ar kalba, vartojama reklaminiuose tekstuose, pranešimuose, internetiniuose dienoraščiuose ir kitokiuose leidiniuose yra atitinkanti bendruosius kalbos reikalavimus ir yra „neteršianti“ mūsų kalbos? Pateikiama informacija įvairiuose leidiniuose, interneto svetainėse, skelbimuose yra dažniausiai klaidinga ir taip ji klaidinanti vartotoją, tuo pačiu teršianti ir jo kalbos žinias.

  • Lietuvių kalba Referatas
  • Microsoft Word 1001 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (1013 žodžiai)
  • Eimantas
  • Morfologijos klaidos
    10 - 2 balsai (-ų)
Morfologijos klaidos. (2014 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/morfologijos-klaidos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 01:39
×