Morris Gleitzman knygos „Bent kartą“ pristatymas


Bent Kartą”. Apie autorių. Gimė 1953 m. Sausio 9 d. (66m. ) Sutuoktinė Mary-Anne Fahey ( susituokė 1994m. Morris Gleitzman yra žinomas ir pripažintas britų kilmės  australų rašytojas rašantis tiek vaikams. Morris Gleitzman pasakoja , kad pradėdamas rašyti šią knygą. Pagrindinė informacija apie knygą. Autorius- Morris Gleitzman Knygos pavadinimas. Lenkijoje žydų berniukas Feliksas vaikų prieglaudoje slepiasi nuo nacių( tik jis to nežino. Kartą gyvenau vaikų namuose kalnuose.


Gimė: 1953 m. sausio 9 d. (66m.) Sutuoktinė: Mary-Anne Fahey ( susituokė 1994m. – 2011m.) Morris Gleitzmanas yra anglų kilmės Australijos vaikų ir jaunų suaugusiųjų grožinės literatūros autorius. Jis sulaukė pripažinimo, kad sukėlė susidomėjimą AIDS savo prieštaringai vertinamame romane „dvi savaitės su karaliene“.

Morris Gleitzman yra žinomas ir pripažintas britų kilmės  australų rašytojas rašantis tiek vaikams, tiek paaugliams. Šiuo metu rašytojas yra išleidęs daugiau nei 40 įvairios apimties kūrinių, kuriems buvo įteikti įvairūs apdovanojimai bei premijos. Rašytojas taip pat ne vieną kūrinį rašė dirbdamas su kitais šalies rašytojais siekiant sukurti bendrus kūrinius.

Morris Gleitzman pasakoja , kad pradėdamas rašyti šią knygą, jis net nenutuokė, kad pagrindinis kūrinio personažas bus dešimtmetis lenkas žydas berniukas, kuris privers autorių leistis į gyvenimą keičiančią kelionę.

  • MS PowerPoint 7103 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (365 žodžiai)
  • Mokykla
  • Agne
  • Morris Gleitzman knygos „Bent kartą“ pristatymas
    8 - 4 balsai (-ų)
Morris Gleitzman knygos „Bent kartą“ pristatymas. (2020 m. Rugsėjo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/morris-gleitzman-knygos-bent-karta-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 29 d. 17:39
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo