Moteris B.Vilimaites kūryboje


Bite vilimaite. Per zelviu girele. Moteris bites vilimaites kuryboje. Moters vaizdavimas bites vilimaites kuryboje. Bite vilimaite interpretacija. Bite vilimaite per zelviu girele. Bite vilimaite referatai. Bites vilimaites kuryba. Moteris vilimaites kuryboje. Bite vilimaite moteris.

Šiandien, kai moters padėtis visuomenėje labai pasikeitė, kai moterys nori imtis vyriškų darbų, kai daugėja feminisčių demonstracijų, kai moterys vis dažniau pasirenka karjerą vietoj šeimos, verta pagalvoti, ar kartais tos moterys nepraranda savo moteriškumo taip reikalaudamos lygybės su vyrais. Ne, aš visai nesu konservatyvi rimtuolė, kuri norėtų, kad moteris ir toliau liktų nuošaly. Tiktai mane labai stebina, kad moterys nepastebi pašaipių vyrų žvilgsnių, kurie nori parodyti, kad „moterims ne vieta ant olimpo kalno“.

Tiktai mane labai stebina, kad moterys nepastebi pašaipių vyrų žvilgsnių, kurie nori parodyti, kad moterims ne vieta ant olimpo kalno . Galbūt moters portretą visuomenėje reikėtų pradėti keisti visai iš kitos pusės,o nebūtinai bandant pritapti prie vyrų. Negalima žaloti savo moteriškumo. Reikia tik kovoti su blogiausiu moters priešu- buitiškumu.

Bitė vilimaitė savo pasakojimuose moteris vaizdavo stebėdama jas iš šalies, nesiverždama į jų vidinį pasaulį ir neteisdama jų poelgių, tarytum palikdama skaitytojui apmąstymų erdvę. Tai buvo padaryta tikslingai, o ne todėl, kad rašytoja neturėtų savo nuomonės. nėra moters, kuri negalvotų, kad ji yra vertesnė už kitą , rašo autorė, tarytum apskųsdama moteris savanaudiškumu arba bandydama išprovokuoti skaitytoją, kad tas pasipriešintų tokiam vienareikšmiškam teiginiui. Ir iš tikrųjų, vilimaitės novelės priverčia susimąstyti apie moters pasaulį ir pabandyti atsakyti į klausimą, kodėl taip dažnai moterys, visai kaip vilimaitės pasakojimuose, augina savo kompleksus kaip namines gėles.

šiuolaikinėje visuomenėje galima pajusti atvirumo trūkumą. Kartais gali atrodyti, kad žodžiai, kuriuos girdime ir pokalbiai, kuriuose dalyvaujame yra lyg savotiškas žaidimas ir be galo sunku nuspėti, kada žmogus kalba nuoširdžiai, o kada tęsia nesibaigiantį vaidinimą. Taip pat moterys įsikala sau į galvas, kad turi būti tobulos, nebūtinai protingos, bet gražios ir kerinčios, nes kitaip pralaimės gyvenime.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (546 žodžiai)
  • Mokykla
  • Moteris B.Vilimaites kūryboje
    10 - 1 balsai (-ų)
Moteris B.Vilimaites kūryboje. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/moteris-bvilimaites-kuryboje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 13:00
×