Moters odos pokyčiai po neštumo gydymas ir prevencija


Striju prevencija. Pulsiniu dazu lazeris.

Savarankiškas darbas. Moters odos pokyčiai po neštumo. Jų gydymas ir prevencija. Kaunas 2014 m. Neštumas-pats gražiausias laikotarpis gyvenime. Įvadas. Odos problemos po neštumo. Strijos Pigmentinės dėmės Spuogai. Strijos. Strijos - siauri, ploni odos ruoželiai arba linijos. Kaip ir kur atsiranda strijos? Mechaninio tempimo metu staigiai besiplečiančiose srityse. Strijų šalinimo būdai. Strijos nesukelia jokių nemalonių pojūčių, tačiau tiems, kas jas turi, estetiškai yra nepatrauklios. Strijų šalinimas frakciniu CO2Re lazeriu. Vienas iš efektyviausių strijų šalinimų priemonių yra frakcinis CO2Re lazeris. Strijų šalinimas pulsiniu dažų lazeriu. Pulsinis dažų lazeris laikomas unikaliu tuo. Strijų šalinimas abdominoplstika. Abdominoplastika – tai. Strijų šalinimas cheminiu pylingu. Strijas galima išbalinti, padaryti mažiau pastebimas į pagalbą pasitelkus cheminį pylingą. Strijų šalinimas pasitelkiant mezoterapiją. Mezoterapija - pakankamai efektyvus ir populiarus strijų gydymo metodas yra mezoterapija. Pigmentinės dėmės. Pigmentinės dėmės ant veido ir kaklo atsiranda daugeliui nėščių moterų, ypač vasarą. Pigmentinių dėmių pašalinimas intensyvia pulsine šviesa. IPŠ (Intensyvi Pulsinė Šviesa) - tai labai galingas, įvairaus ilgio bangas generuojantis aparatas. Pigmentinių dėmių šalinimas rūgštimis. Rūgščių procedūros (cheminis odos šveitimas) – tai speciali odos gydymo technika. Spuogas – riebalų liaukų ir plauko maišelio lėtinis uždegimas. Spuogų gydymas medikamentai. Dar viena galimybė spuogų gydymas medikamentais. Spuogų gydymas glikolio rūgštimi. Rūgštinis veido valymas – tai labai efektyvi giluminio veido valymo procedūra. Spuogų gydymas lazeriu. Dėl lazerio šviesos. Svarbu. Visas odos defktų koregavimo procedūras atlikti TIK po neštumo ir žindymo laikotarpio. Išvados. Šiuolaikinės technologijos ir. Naudota literatūra.

Šiuolaikinės technologijos ir pramonė siūlo be galo daug odos problemas ir būklę pakeičiančių sprendimo būdų. Moterims, kurios po neštumo turi nemalonių odos defektų, reikėtų atsižvelgti į galimybe, žindymo periodą, defekto būklę bei sveikatos būklę ir tik tada rinktis joms tinkančią ir nekenkiančią procedūrą.

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 342 KB
  • 2016 m.
  • 22 puslapiai (967 žodžiai)
  • Greta
  • Moters odos pokyčiai po neštumo gydymas ir prevencija
    10 - 5 balsai (-ų)
Moters odos pokyčiai po neštumo gydymas ir prevencija. (2015 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/moters-odos-pokyciai-po-nestumo-gydymas-ir-prevencija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 11:22
×