Moterų bedarbių padėtis darbo rinkoje tyrimas Vilniaus apskrityje


Moteru ir vyru padetis darbo rinkoje. Diplominiai darbai apie bedarbyste anketa. Vilniaus apskrities ekonomika.

Moterų bedarbių padėties darbo rinkoje tyrimas Vilniaus apskrityje. Įvadas. Nedarbo įtaka šalies ekonomikai. Nedarbas ir jo tipai. Nedarbo priežastys. Nedarbo pasekmės. Moterų padėtis darbo rinkoje. Moters nedarbo lietuvoje ir vilniaus apskrityje apžvalga. Moters diskriminacija darbo rinkoje. Moteris ir šeimyninė situacija. Tyrimas: moterų padėties vilniaus apskrities darbo rinkoje vertinimas. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatai. Išvados ir pasiūlymai. Summary. Literatūros sąrašas. Priedai. Apklausos anketa.

Darbo uždaviniai yra sekantys:

Išanalizuoti nedarbo teorinius aspektu;

Apžvelgti vilniaus apskrities moterų nedarbo padėtį bei jų užimtumo didinimo programas;

Ištirti kaip gyventojai vertina moterų ir vyrų lygių galimybių padėtį vilniaus apskrityje.

Rašant šį darbą buvo naudojamasi moksliniais straipsniais, mokslo darbais, lietuvių bei užsienio literatūros šaltiniais, taip pat interneto šaltiniais.

Šį darbą sudarys trys pagrindinės dalys: pirmoje dalyje bus kalbama apie tai, kas yra nedarbas, kokie yra nedarbo tipai, kokios yra nedarbo priežastys bei, kas nėra mažiau svarbu, kokios yra nedarbo pasekmės žmonėms, valstybei ir visuomenei. Antroje dalyje dėmesys bus sutelktas į moterų nedarbo lietuvoje apžvalgą, moterų diskriminacijos darbo rinkoje problemą bei moters ir šeimyninio gyvenimo derinimo problemą. Taip pat atskirai bus apžvelgta vilniaus apskrities moterų padėtis darbo rinkoje, priemonės ir programos, skirtos moterų nedarbo vilniaus apskrityje mažinimui paskutinėje dalyje bus pateikti atlikto žvalgybinio tyrimo rezultatai, bus įvertinta kaip vilniaus apskrityje yra vertinama vyrų ir moterų lygių galimybių padėtis, diskriminavo atvejai.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 206 KB
  • 2013 m.
  • 41 puslapis (9864 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agne
  • Moterų bedarbių padėtis darbo rinkoje tyrimas Vilniaus apskrityje
    10 - 3 balsai (-ų)
Moterų bedarbių padėtis darbo rinkoje tyrimas Vilniaus apskrityje. (2013 m. Vasario 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/moteru-bedarbiu-padetis-darbo-rinkoje-tyrimas-vilniaus-apskrityje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 06:13
×