Moterų paveikslai


Severijos paveikslas. Dėdės ir dėdienės severija. Dėdės ir dėdienės severijos paveikslas. Severija dedes ir dedienes. Vaizgantas dedes ir dedienes severijos paveikslas. Moters paveikslas dėdės ir dėdienės. Severijos paveikslas dedes ir dedienes. Vaizgantas dedes ir dedienes severija. Dedes ir dedienes moters paveikslas. Dėdės ir dėdienės aprašymas.

Moterų paveikslai lietuvių kalbos rašinys.

Gyvenime galime sutikti įvairiausių moters paveikslų. Ne tik literatūroje, bet ir mene buvo kuriamas moters įvaizdis. Galima teigti, kad moteris yra iš tikrųjų pakanti ,bei likimui nuolanki būtybė. Dažnai moteris pateikiama kaip namų šeimininkė, visiškai atsidavusi savo šeimai. Dauguma mano, kad vyrai yra stiprioji lytis, tačiau gyvenime atsiranda tikrai drąsių, emociškai stiprių moterų. Taigi, kokie yra moterų paveikslai?

Moterys dažniausiai susitaiko su lemtimi, yra kantrios užplūdusiems rūpesčiams. Nors ir ne visada vadovaujasi protu, o labiau širdimi, jos nesikarščiuojant sugeba priimti tinkamus sprendimus. Dažnai moterys vaizduojamos slegiamos kančios, tačiau vis vien susitaiko su bėdomis, bei rūpesčiais. Lietuvių literatūroje taip pat tai atsispindi. Pavyzdžiui, Juozo Tumo – Vaižganto apysakoje „Dėdės ir dėdienės“ sukuriamas vaizdingas vienos iš pagrindinių veikėjų Severijos paveikslas. Mergina, dar tik ieško savo laimės, tačiau jau yra svaiginama jaunatviškos meilės Mykoliukui.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (491 žodžiai)
  • Mokykla
  • Moterų paveikslai
    10 - 1 balsai (-ų)
Moterų paveikslai. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/moteru-paveikslai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 20:26
×