Moterų sporto klubo verslo planas


Žemesnėmis kainomis , aukšta kokybe , papildomomis paslaugomis , darbuotojų klasifikacija , puikia ir jaukia atmosfera. Mažosios bendrijos privalumai. Mažosios bendrijos trūkumai. Svarstoma įmonės steigimo vieta. Verslo tikslai ir galimybės. Pagrindiniai duomenys apie įmonę. Konkurencinė analizė konkurencija . Sporto klubo ,, sportas – sveikata’’ swot analizė. Įdėjos rinkodaros planas produktas. Gamybinis planas turto poreikis. Pareigos Darbuotojų skaičius Mėnesinis atlyginimas. Pavadinimas Užsiėmimų kiekis į savaitę Pelnasį savaitę Pelnas į mėnesį. Savikainos pagrindimas 1 mėnesiui Eil. Nr. Išlaidų pavadinimas Mato vnt. Kiekis per mėnesį. 8383 153 54 Eur.


Verslo idėja – įsteigti moterų sporto klubą - ,,Sportas – Sveikata‘‘ Klaipėdos mieste, kuris teiktų sporto, sveikos mitybos paslaugas.

Ši idėja gimė, pagalvojus apie visas moteris ir merginas, kurios nori pradėti sportuoti, gerinti fizinį aktyvumą, rūpintis savu išvaizda ir sveikata, siekti gerų rezultatų.

Tikslas - sukurti jaukią atmosferą ir draugišką kolektyvą moterims ir merginoms, kurias sietu vienas bendras tikslas – SPORTAS! Teikti kokybiškas paslaugas klientėms, sukurti naujų darbo vietų, būti lyderiais Klaipėdos mieste ir gauti maksimalų pelną užsiimant šia veikla.

Mūsų kuriama įmonė Mažoji Bendrija sporto klubas (skirtas tik merginoms ir moterims),,Sportas - Sveikata‘‘ teiks sporto ir sveikos mitybos paslaugas.

Naujai įkuriamas sporto klubas ,,Sportas - Sveikata‘‘ skatins visas moteris ir merginas ne tik susipažinti su sveika gyvensena, bet ir aktyviai pradėti sportuoti, skatinti fizinį aktyvumą, tobulinti ne tik savo išvaizda, bet ir rūpintis savo sveikata ir siekti gerų rezultatų. Sporto klubas suteiks profesionalių trenerių sudarytas sporto programas.

Vizija – tapti lankomiausiu ir mėgstamiausiu moterų sporto klubu Klaipėdoje, prieinamu visoms moterims ir merginoms.

Misija– už nedidelę kainą, tiekti aukštos kokybės paslaugas ir skatinti sveiką gyvenimo būdą.

Skatinti Klaipėdos gyventojas aktyviai sportuoti ir rūpintis savo sveikata ir kūnu;

Didžiausią dėmesį skirsime klienčių aptarnavimui. Kadangi Klaipėdoje yra sporto klubų, skirtų tik moterims, tai konkurentų turėsime, bet mūsų sporto klubo sėkmę lems, įvairesnės siūlomos paslaugos, kurių konkurentai nesiūlo, taip pat paslaugų kokybė, patraukli ir nedidelė kaina už siūlomos paslaugas, kvalifikuoti darbuotojai. Taip pat nemažą dėmesį skirsime reklamai, taip sieksime potencialioms klientėms pranešti apie naujai atidarytą sporto klubą su kokybišku aptarnavimu, aukšta kokybę ir puikiomis sąlygomis. Tikimės taip sudominsime ir pritrauksime klientes.

Sporto klubas ,,Sportas - Sveikata‘‘ pranašesnė už konkurentus: žemesnėmis kainomis, aukšta kokybe, papildomomis paslaugomis, darbuotojų klasifikacija, puikia ir jaukia atmosfera.

Mūsų įsteigtas sporto klubas ,,Sportas - Sveikata‘‘ teiks sporto, sveikos mitybos paslaugas. Nusprendėme įsteigti mažąją bendriją (MB), nes tokia nuosavybės forma duoda ribotą civilinę atsakomybę, galima verslą vykdyti su parneriais, nenustatytas minimalus įnašo dydis.

Mūsų sporto klube darbuotojai bus renkami atsižvelgiant į įgytą kompetenciją, darbo patirtį, gabumus, siekiant turėti geriausius savo srities profesionalus ir taip užtikrinti kokybišką aptarnavimą sporto klube, bei patenkinti klienčių siekius ir poreikius.

  • Microsoft Word 71 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2298 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eglė
  • Moterų sporto klubo verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Moterų sporto klubo verslo planas . (2018 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/moteru-sporto-klubo-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 16 d. 19:24
×