Moterų vaidmuo organizacijose lyčių lygių galimybių klausimais


Moterų vaidmuo organizacijose lyčių lygių galimybių klausimais. Įvadas. Tyrimo aktualumas. Tyrimo problema. Tyrimo probleminiai klausimai. Tyrimo naujumas. Tyrimo objektas. Tyrimo tikslas. Tyrimo uždaviniai. Moterų ir vyrų skaičius metų pradžioje. Moterų ir vyrų pajamų šaltiniai. Pagrindinis pajamų šaltinis. Moterys es valstybių parlamentuose. Lietuvos respublikos seimo nariai. Europos parlamento nariai. Lyčių lygių galimybių klausimo projektai lietuvoje. Tyrimo analizė. Priedai. Tyrimo anketa. Išvados. Naudota literatūra.

Analizuojama tema yra ganėtinai svarbi ne tik moteriai, bet ir pačiai organizacijai, kuriai ji priklauso. Kiekvienas žmogus turi tam tikras savo teises ir pareigas, taigi mūsų analizuojamoje temoje „Moterų vaidmuo organizacijose lyčių lygių galimybių klausimais“ yra aktuali vien jau dėl to, kad lyčių lygybė yra tvirtinama ne tik konstitucijoje, bet ir prigimtinėse žmogaus teisėse. Būtent šis aspektas „lygybė“ organizacijoje tarp lyčių dominuoja visose institucijose, nes moterų vaidmuo ne visur yra lygus.

Remiantis atliktu tyrimu, bei surinkta medžiaga, įvertinti moterų vaidmenis organizacijos viduje vienu svarbiausių lyčių lygių galimybių aspektu, bei paanalizuoti kokios problemos organizacijose iškyla ir kaip jas sprendžia.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 39 KB
  • 2013 m.
  • 20 puslapių (4997 žodžiai)
  • Universitetas
  • Juste
  • Moterų vaidmuo organizacijose lyčių lygių galimybių klausimais
    10 - 2 balsai (-ų)
Moterų vaidmuo organizacijose lyčių lygių galimybių klausimais. (2013 m. Sausio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/moteru-vaidmuo-organizacijose-lyciu-lygiu-galimybiu-klausimais.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:49
×