Motina Teresė Beribė meilė


Motinos tereses zodziai. Motinos teresės žodžiai apie meilę. Motina teresė žodžiai. Motinos tereses mintys. Motina terese apie meile. Tereses zodziai apie meile. Motinos teresės misionierės. Motina terese knyga. Motinos tereses zodziai apie gyvenima. Motinos tereses mintys apie tikejima.

„Beribė meilė“ − tai visame pasaulyje žinomos vienuolės, Dievo meilės misionierių kongregacijos įkūrėjos bei Nobelio Taikos premijos laureatės Motinos Teresės knyga, kurioje atskleidžiamas jos pasiaukojantis tarnavimas vargšams. Knygoje gana plačiai kalbama apie du Motinos Teresės gyvenimo stimulus − tikėjimą ir meilę, taip pat pateikiami įvairūs dvasiniai pamokymai.

beribė meilė ? Tai visame pasaulyje žinomos vienuolės, dievo meilės misionierių kongregacijos įkūrėjos bei nobelio taikos premijos laureatės motinos teresės knyga, kurioje atskleidžiamas jos pasiaukojantis tarnavimas vargšams. Knygoje gana plačiai kalbama apie du motinos teresės gyvknygos viršelyje nurodyta, jog jos autorė yra motina teresė. Knygoje pateikiami šios meilės misionierės žodžiai, kuriuos užfiksavo jos besiklausę žmonės, bei interviu, kuriuos ji davė rafui rolsui ir sandro bordinjonui. Tačiau knygą parengė ne pati motina teresė, o žoržas gorė ir žanas barbjė. Kadangi šioje knygoje yra ištraukų iš šių autorių knygos beribė meilė bei malkolmo mageridžo knygos kažkas gražaus dievui , negalima teigti, jog knygos autorė yra tik motina teresė.

žinant, kad ši meilės misionierė buvo vienuolė, kyla mintis, jog beribė meilė yra religinė knyga. Tačiau skaitytojams išsakomi ne tik religiniai, bet ir įvairūs dvasiniai pamokymai, pvz. , reikia mylėti savo darbą, kad jis nevirstų vergija. Taigi, beribė meilė ? Ir dvasinė, ir religinė knyga. Joje taip pat minimi įvairūs motinos teresės gyvenimo įvykiai, pvz. , apdovanojimų gavimas, skrydžiai į kitas šalis, išėjimas iš loreto vienuolyno, todėl galima teigti, jog knyga turi autobiografinių faktų.

Perskaičius knygos pavadinimą, nėra aišku, apie ką rašoma šioje knygoje. Pavadinimas gana abstraktus, ne itin infomatyvus, tačiau tai nėra trūkumas. Priešingai: skaitytojai sudominami (juk, mano manymu, meilės tema yra svarbi daugeliui), jiems suteikiama interpretacijos laisvė. Pvz. , tikintieji, žinantys to paties pavadinimo religinę giesmę, tikriausiai įžvelgs asociaciją su amžina dievo meile, netikintys žmonės pagalvos apie žmogaus meilę žmogui. Visgi šioje knygoje kalbama ne tik apie žmonių, bet ir apie dievo meilę.

Knygą sudaro keturi skyriai. Pirmuosiuose dviejuose, dievas ir artimas , gana plačiai kalbama apie tikėjimą ir meilę ? Motinos teresės energijos šaltinį, iš kurio ji sėmėsi jėgų savo didžiems darbams. Kadangi aprašomi dievo bei artimo meilės įstatymai, kurių vienuolė ištikimai laikėsi, šiuos skyrius būtų galima pavadinti motinos teresės gyvenimo konstitucija. Trečiajame skyriuje motinos teresės laiškai vienuolijos seserims pateikiami vienuolės laiškai, 1959-1974 m. Rašyti meilės misionierių kongregacijos seserims. Ketvirtajame skyriuje gyventi su vargšais ir kaip vargšai pateikti motinos teresės komentarai apie meilės misionierių kongregacijos konstituciją, Pareigas, įžadus, kurių turi laikytis meilės misionierės.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (1830 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ana
  • Motina Teresė Beribė meilė
    10 - 1 balsai (-ų)
Motina Teresė Beribė meilė. (2011 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/motina-terese-beribe-meile.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 08:28
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo