Motinos ir dukros ryšys Sename dvare


Tevu ir vaiku santykiai satrijos ragana sename dvare. Šatrijos ragana sename dvare šeimos santykiai. Satrijos ragana tevu ir vaiku santykiai. Mamos ir dukters santykiai satrijos raganos apysakoje sename dvare. Satrijos ragana sename dvare motinos ir dukters rysys. Sename dvare veiksmo vieta. Sename dvare tevo rysys. Motinos ir vaiko rysys sename dvare. Mamos ir dukros santykiai sename dvare. Rašinys motinos ir dukters sielu draugyste.

Tėvų ir vaikų santykiai – įvairias literatūros kryptis atstovaujančių rašytojų nagrinėjama tema. Kiekvienas kūrėjas akcentuoja vis kitus aspektus, problemas, perteikia savitą požiūrį. XX a. Neoromantikė Šatrijos Ragana taip pat neliko abejinga šiai aktualiai temai. Tačiau lietuvių prozoje ji buvo pirmoji taip ryškiai išskleidusi ir įtvirtinusi moteriškajai savimonei reikšmingą mamos ir dukros ryšį bei vidinį tapatumą. Apsakyme ,,Sename dvare“ rašytoja veiksmo vieta pasirinko smulkiųjų Žemaitijos bajorų dvarą, kuris yra grožio ir žmogiškumo ilgesio vieta. Tokia aplinka puikiai padeda atskleisti subtilų, poetizuojamą mamatės Marijos ir dukros Irutės sielų tarpusavio ryšį.
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (245 žodžiai)
  • Mokykla
  • Augustė
  • Motinos ir dukros ryšys Sename dvare
    10 - 1 balsai (-ų)
Motinos ir dukros ryšys Sename dvare. (2013 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/motinos-ir-dukros-rysys-sename-dvare.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 28 d. 10:29
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo