Motociklai ir jų techninė priežiūra


Įvadas. Vandens motociklas. Tepimo sistema ir jos TP. Pagrindinės pavaros konstrukcija. Išvados. Literatūra.

Alternatyva yra „sauso karterio“ konfigūracija. Tai dažnai naudojama sportiniuose automobiliuose, kad išvengti tepalo „bado“ problemų sukeltų alyvos bangavimo karteryje. Sausas karteris dirba kaip naftos siurblys su rezervuarais ir surinkimo siurbliais, kurie užtikrina, kad alyva nukeliautų į ivariklį nepriklausomai nuo jo kampo ar išcentrinių jėgų, kurias sukelia staigūs posūkiai. Jūs greičiausiai rasit sausą karterį šeimyniniame automobilyje, bet visi rimtai atsižvelgia į bekelią, tad vertėtų pereiti prie 4x4 su sauso karterio modifikacija. Kitavertus kai reikia pačiam žengti žingsnį, variklis gali prašyti labai didelių kuro išlaidų.

Alyva keliauja pro judančias variklio dalis, kol variklis pompuoja alyvą. Kad nebūtų tiesioginio kontakto su kitomis dalimis ( pavyzdžiui velenas ir jo guolis) turi būti maža prošvaisa (dažniausiai apie0.05mm/0.0020in) alyvos praleidimui kad sudarytų apsauginę plėvelę. Tepalo pompa paduodą alyvą alkūninio veleno guoliams, vožtūvams ir jeigu yra turbo kompresoriui. Apatinė variklio alyva pagal srautą gryžta atgal į karterį.

Labai svarbu patikrinti tepalo lygį variklyje bent vieną kartą per savaitę. Turėtum patikrinti tepalo lygio matuoklę mažiausiai po penkių minučių po užgęsinimo, nes kitaip rodys klaidingus parodymus. Mašina turi būti ant lygaus paviršiaus. Įšikite lygio matuoklę, nuvalykite jos tepaluota galą švariu skuduriuku ir įdėkite atgal. Ištraukti ją vėl ir atkreipti dėmesį į sužimėtas juosteles. Dažnai jos būna dvi: „Full“ ir „Refill“. Jeigu alyvos lygis yra per mažas, tada dapilkite truputėlį alyvos, tik atsargiai, neperpilkit.

  • Microsoft Word 486 KB
  • 2015 m.
  • 19 puslapių (2118 žodžiai)
  • Kolegija
  • Povilas
  • Motociklai ir jų techninė priežiūra
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Motociklai ir jų techninė priežiūra. (2015 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/motociklai-ir-ju-technine-prieziura.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 12:19
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo