Motociklų techninės priežiuros ir remonto įmonės modernizavimas


Autoserviso įmonių technologinio projektavimo pagrindai. Ivadas apie motociklus. Autoserviso modernizavimas. Serviso imoniu projektavimas kursinis darbas. Motociklu projektavimo. V. tilindis. autoserviso įmonių technologinio projektavimo pagrindai. Remonto baro technologinis projektas saltiniu apzvalga. Autoservizu modernizavimas. Tilindis v. autoserviso įmonių technologinio projektavimo pagrindai.. Motociklu pagrindai.

Įvadas. Informacinių šaltinių apžvalga. Motociklų techninės priežieros ir remonto įmonės organizacinė-ekonominė analizė. Individualios įmonės „motorida” veikla ir valdymas. Rinka ir konkurentai. Prielaidos ir verslo rizika. Finansų planas. Metinė savikaina. Išvados. Literatūra. Kursinio darbo tikslas - atlikti motociklų tecninės priežiūros ir remonto baro ekonominę analizę. Kursinio darbo uždaviniai. Atlikti įmonės valdymo analizę. Atlikti tiekiamų paslaugų analizę. Išanalizuoti konkurencingumą ir rinką automobilių dujų skirstymo velenėlių remonte. Atlikti ekonominius skaičiavimus. Mano įmonė uab „motorida“ įsikūrusi šilutėje, užsiema smulkiu motociklų remontu, klientu kiekis nors ir nesparčiai bet dideja, ju poreikiai, bei pageidavimai taipat auga. Todėl dabartinis tikslas yra parengti šios įmonės modernizavimo projektą.

Dauguma Lietuvos gyventojų teigia , kad dabartinė ekonominė padėtis Lietuvoje yra prasčiausia  per visą jų  gyvenimą, ir deja jie yra teisūs. Šiuo sunkmečio laiku, nors specialistu teigimu krizė nebegilėja, dar yra nemažai žmonių, kurie praranda darbą, arba beviltiškai stengiasi jį susirasti. Dabar Lietuvos gyventojams vienas iš pagrindinių tikslų yra išsimaitinti, ir išlaikyti šeimą. Dauguma žmonių labai atidžiai planuoja savo išlaidas, ir stengiasi taupyti pinigus atsisakant yvairių nebutinų pirkinių. Viena iš sričių, kurioje žmonėms neišeina daug sutaupyti yra keliavimas. Kasdien reikia nuvykti i darba, aplankyti draugus, į parduotuvę ir pan. Žmonės daugiausia keliauja automobiliais, bet nemaža jų dalis renkasi motorines transporto priemones, Motociklus.

Motociklus renkasi netik tie žmonės, kurie yra pasiturintys ir motociklai yra jų hobis bei laisvalaikis, bet ir tie kurie nori keliauti greiciau , arba taupyti degalus, nestovint kamsčiuose, važiavimas motociklu yra nevien ekonomiškesnis, bet ir daug malonesnis. Net ir šiais sunkiais laikais motociklų gatvėse nemažėja, o daugėja.

Mano įmonė UAB motorida įsikūrusi šilutėje, užsiema smulkiu motociklų remontu, klientu kiekis nors ir nesparčiai bet dideja, ju poreikiai, bei pageidavimai taipat auga. Projekto uždaviniai išanalizuoti motociklų techninės priežiūros ir remonto paslaugų technologijas, įmonės veiklą ir valdymą, išanalizuoti įmonės verslo prielaidas ir riziką, bei konkurentus. Įsigyti naujas patalpas, jas modernizuoti ir pritaikyti įmonės poreikiams, įsigyti naujos įrangos, įrankių. Bus būtina priimti naujų darbuotojų.

įmonės veikla ir valdymas - v. Sūdžius. Verslo administravimas ir valdymas. Kranta. 2002 – šioje knygoje yra apžvelgta verslo administravimo ir valdymo ypatumai specifinėje įvairialypėje smulkaus ir vidutinio verslo aplinkoje, padedama išaiškinti ne tik verslo išlikimą, bet ir tolesnio jo plėtojimo galimybes pasitelkiant Lietuvos ir užsienio mokslininkų, specialistų, verslininkų patirtimi.

Projektuojamo serviso paslaugų analizė - v. Tilindis. Autoservisų įmonių technologinio projektavimo pagrindai. Vilnius. Technika.

  • Microsoft Word 83 KB
  • 2011 m.
  • 24 puslapiai (3451 žodžiai)
  • Kolegija
  • Povilas
  • Motociklų techninės priežiuros ir remonto įmonės modernizavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Motociklų techninės priežiuros ir remonto įmonės modernizavimas. (2011 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/motociklu-technines-prieziuros-ir-remonto-imones-modernizavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 11:26
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo