Motociklų vežimo technologinio proceso sudarymas


Transporto kursinis darbas. Motociklų vežimo maršrutu Stuttgrat (Vokietija) – Vilnius (Lietuva) technologinio proceso sudarymas. Užduotis. Įvadas. Transporto reikšmė ir ypatumai. Pasirinkto krovinio vežimo organizavimo pagrindimas. Vežimų technologijos objektas. Krovinio charakteristikos sudarymas. Krovinio srautų netolygimų įvertinimas. Markiravimas, pakavimas, ženklinimas. /. Transporto junginio pasirinkimas. Krovinio vežimo maršruto sudarymas. Atkarpos pradinis punktas. Stuttgart. Vilnius. Techninių eksplotacinių rodiklių įvertinimas. Išvados. Lietratūros sąrašas.


Taigi, atlikus visus skaičiavimus ir pasirinkimus, prieita išvados, kad motociklus importuoti į Lietuvą apsimoka. Lietuvoje vis daugiau atsiranda motociklų pirkėjų. Aišku, reikėtų vežti skirtingo tipo ir modelio bei markės motociklus, kad būtų patenkinta kuo daugiau klientų.

Pasirinktas krovinys yra motociklai, kurie bus supakuoti medinėse dėžėse, kad nesusibraižytų ir nesusigadintų. Motociklai yra pakankamai populiari transporto rūšis ypač tarp jaunimo. Žinoma, vyresnio amžiaus vyrai renkasi solidesnius arba kitaip tariant „rimtesnius“ motociklus. Tai priklauso nuo „baikeriškumo“ lygio. Negalima teigti, kad motociklus vairuoja vien tik vyrai, juos vairuoja ir moteris, bet žinoma, tai kur kas mažesnis skaičius, nei vyrų, nes motociklas yra pakankamai pavojinga transporto priemonė (lyginant su automobiliu). Krovinys bus pasikraunamas Vokietijos mieste Stuttgart, kur BMW markės motociklai (taip pat ir BMW automobiliai) yra gaminami, vietoje ir surenkami.

  • Transportas Kursiniai darbai
  • 2013 m.
  • Ienava
  • 28 puslapiai (3987 žodžiai)
  • Universitetas
  • Transporto kursiniai darbai
  • Microsoft Word 98 KB
  • Motociklų vežimo technologinio proceso sudarymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Motociklų vežimo technologinio proceso sudarymas. (2013 m. Birželio 07 d.). http://www.mokslobaze.lt/motociklu-vezimo-technologinio-proceso-sudarymas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 13:47