Motorolerio manualas


Įvadas. Istorija. Įvadas. Istorija. Techniniai duomenys. Elektros schema. Techniniai duomenys. Elektros schema. Pagrindiniai elementai. Priežiūra. Išvados. Literatūra ir informacijos šaltiniai.


Kwang Yang Motor Co, Ltd yra Taivano kompanija, gaminanti motorolerius , motociklus ir visureigius visureigiu platinimu. Įkurta 1963 m. Po " Honda" padalijimo , "KYMCO" iš pradžių pagamino "Honda" detales. Bendrovė pastatė savo pirmąjį visiškai motorolerį 1970 m. Ir pradėjo prekiauti pagal "KYMCO" prekės ženklą 1992 metais. 2000-aisiais "Kymco" tapo didžiausiu motorolerio gamintoju Taivane ir penktąja didžiausiu motorolerio gamintoju visame pasaulyje.

Mano pasirinktas modelis yra Kymco Activ 49 cm³ su oru aušinamu keturtakciu varikliu, išleistas 2004 metais, viengubas cilindras, sumontuotas su nuolat kintama transmisija ir gali pagaminti 3 arklio jėgą ir 3 Nm sukimo momentą. Šis motoroleris yra standartinė su keleivio pėdelės, priekinio stabdžio disko ir priekine lentyna.

 KYMCO ("Kwang Yang Motor Company", Ltd) yra vienas iš didžiausių dviračių transporto priemonių gamintojų, kurių jūs tikriausiai niekada negirdėjote. "KYMCO" yra Taivano motociklų ir motorolerių gamintojas. (Kalbant apie kokybiškus motorolerius, Taivanas yra krūvos viršuje - nesupainiokite Taivano su Kinija)

Įkurta 1963 m., KYMCO pirmą kartą pagamino variklius ir užbaigė mažus dviračius pagal "Honda" licenciją 30 metų prieš sukurdami savo motorolerių ir motociklų markę. "KYMCO" yra 5-asis pasaulyje motorolerių ir motociklų gamintojas. Šiandien KYMCO gamina motorolerius, motociklus ir visureigius penkiose Azijos vietose, įskaitant pagrindinį objektą Kaohsiungo mieste, kuris yra lyderis kokybės, degalų taupymo ir universalumo srityje.

  • Microsoft Word 892 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (816 žodžiai)
  • Kolegija
  • Giedrius
  • Motorolerio manualas
    10 - 2 balsai (-ų)
Motorolerio manualas . (2017 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/motorolerio-manualas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 24 d. 08:57
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo