Motyvacija ir emocijos


ĮŽANGA. Motyvacijos samprata. Mokymasis ir kultūra išorinė trauka. Motyvų hierarchija. ALKIS. Valgymo sutrikimai. Seksualinė motyvacija. Lytinė orientacija. Laimėjimų motyvacija. Emocijos. Fiziologinės kai kurių emocijų būsenos. Emocijų raiška.

Alkio pajūtį reguliuoja gliukozė. Tačiau kūno svoris visiškai nepriklauso nuo jūsų poreikio valgyti.

Kūno svorį iš dalies nulemia genetika. Taip pat didelės įtakos turi metabolizmo, proceso, kurio metu maistas paverčiamas energija, greitis.

Plokšmės fazė (susijaudinimas stiprėja, dažnėja kvėpavimas ir pulsas, bei didėja kraujospūdis)

Orgazmo fazė (visi kūno raumenys susitraukia ir toliau dažnėja kvėpavimas, didėja kraujospūdis)

Europos ir JAV tyrimų duomenimis, apie 4% vyrų ir apie 1% moterų yra tikri homoseksualai.

Baimę ir įniršį lydi pirštų ir temperatūros pokyčiai ir hormonų išsiskyrimas. Mokslininkai vis tvirčiau pritaria nuomonei, kad skirtingos smegenų sritis ir skirtingas smegenų aktyvumas yra susiję su skirtingomis emocijomis.

Pasitelkę tobulą įrangą, prichologai šiandien bando nustatyti, su kuriais veido raumenimis susijusios įvairios emocijos. Dažniausiai nesąmoningai kilstelėta vidinė antakio pusė parodo sielvart ar susirūpinimą, o suraukti antakiai- baimę.

Gestų kalba įvairiose kultūrose yra nevienoda. Kinai susirūpinę ar nusivylę ploja rankomis, supykę- garsiai kvatoja, o nustebę- iškiša liežuvį. Panašiai ir Šiaurės amerikiečiams iškeltas į viršų nykštys reiškia sutikimą tačiau kitos kultūros žmones jis gali įžeisti.

  • Psichologija Referatas
  • Microsoft Word 31 KB
  • 2013 m.
  • 5 puslapiai
  • Motyvacija ir emocijos
    10 - 2 balsai (-ų)
Motyvacija ir emocijos. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/motyvacija-ir-emocijos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 07:12
×