Motyvacija personalo valdyme


Įvadas. Motyvacijos esmė darbinės veiklos požiūriu. Motyvacijos vaidmuo valdant personalą. Motyvacijos valdymo metodai ir jų panaudojimas skatinant dirbančiuosius. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Šiame darbe apibūdinama motyvacijos samprata, jos esmė darbinės veiklos požiūriu, kitimo raida, pagrindinės teorijos, apibūdinami žmonių poreikiai ir jų reikšmė personalo motyvavimui, motyvacijų valdymo metodai ir jų panaudojimas skatinant darbuotojus motyvaciją ir kuo geriau panaudoti darbuotojų potencialą.

Darbuotojų motyvacija didelis rezervas darbo efektyvumui kelti. Lietuvai yra naudinga išsivysčiusių Vakarų Europos šalių su giliomis kultūrinėmis ir ekonominėmis tradicijomis, patirtis šioje srityje. Tačiau negalima aklai taikyti užsienio įmonėse taikomų personalo motyvavimo metodų, reikia atsižvelgti į kultūrinius, etinius ir penkis dešimtmečius trukusius politinius-ekonominius skirtumus.

Taip apžvelgiama Lietuvos ūkio raida atkūrus joje nepriklausomybę.

Šis darbas negali pateikti galutinių atsakymų į kylančius klausimus, tačiau leis iš dalies įsigilinti į kai kurių mokslininkų požiūrius į motyvacijos proceso raidą, susipažinti su jos pagrindinėmis teorijomis bei modeliais.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2014 m.
  • 24 puslapiai (6137 žodžiai)
  • Universitetas
  • Renata
  • Motyvacija personalo valdyme
    10 - 4 balsai (-ų)
Motyvacija personalo valdyme. (2014 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/motyvacija-personalo-valdyme.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 09:26
×