Motyvacija policijos organizacijose


Motyvacija dirbti policijoje. Policijos motyvacija. Policininko motyvacija. Policijos darbas motyvacija. Skaidres apie policija. Viesasis kalbejimas tema policijos pareiguno profesija. Motyvacija dirban policijoje. Policijos pareigunu motyvacija. Policininko motyvacinis laiskas. Motyvacinis laiskas policininkui.

Įvadas. Socialinių stereotipų koncepcija. Stereotipų samprata. Išorinė ir vidinė motyvacija. Motyvacijos teorijos. Motyvaciniai veiksniai organizacijose. Policijos organizacijose motyvacijos analizė. Policijos organizacijose motyvacijos įvertinimas. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatai. Išvados. Summary. Literatūros sąrašas. Priedai.

Rasti gerų darbuotojų šiuo metu nėra lengva, o dar sunkiau yra juos išlaikyti. Todėl vadovai turi stengtis, kad darbuotojai tinkamai atliktų pavestas užduotis, didintų darbo našumą ir jaustų pasitenkinimą savo darbu. Norint tai pasiekti, reikia skatinti darbuotojus gerai dirbti. Šiuo atveju geras pagalbininkas vadovams – motyvacijos stiprinimas.

Psichologijoje motyvacija vadinama žmogaus elgesį lemiančių veiksnių visuma. (roma jusienė, alfredas laurinavičius 2007;) motyvacija lyg varomoji jėga, kuri skatina žmones siekti savo tikslų. Motyvavimo veiksniai, vykdomi darbe, turi didelę reikšmę, nes sužadina žmonių entuziazmą darbui, skatina juos vienaip ar kitaip elgtis. Darbuotojai, kurių pastangos yra puikiai įvertintos darbe, jaučiasi labiau savimi patenkinti ir toliau siekia analogiškų rezultatų. Dėl šios priežasties darbdaviai turi atsižvelgti į tai ir norėdami optimalių rezultatų privalėtų tinkamai motyvuoti savo darbuotojus.

Motyvavimo priemonės ir metodai yra įvairūs ir kiekvienoje organizacijoje, vadovybė gali pasirinkti juos pagal savo galimybes. Dalykai, motyvuojantys žmones, skiriasi, nes kiekvienas žmogus yra skirtingas, turi savitus poreikius, vertybes, pomėgius, nuostatas. Todėl surasti vieną vienintelį idealių motyvacijos modelį neįmanoma. Darbo tikslas – išsiaiškinti motyvacijos savitumą policijos organizacijose.

  • Psichologija Kursinis darbas
  • Microsoft Word 101 KB
  • 2012 m.
  • 28 puslapiai (6116 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Motyvacija policijos organizacijose
    10 - 1 balsai (-ų)
Motyvacija policijos organizacijose. (2012 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/motyvacija-policijos-organizacijose.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 16:32
×