Motyvacija prezentacija


Motyvacija. Motyvacijos ir motyvavimo. Pagal mokslininkų tyrimus, didžiausius laimėjimus skatina vidinė motyvacija. Vidinės motyvacijos ugdymas. Vidinė motyvacija padeda siekti laimėjimų. Atpildo pobūdis veikia vidinę motyvaciją. Ir ketvirtas – Tinkamo vadovavimo stiliaus pasirinkimas. Vadovavimo stilius, populiarus Švedijoje ir Japonijoje. Taigi - Motyvacija. Motyvacijos teorijos Motyvacijos teorija vystėsi dviejomis kryptimis - Turinio (poreikių) teorija. Šiuolaikinės motyvacijos teorijos. Motyvavimo šaltiniai (veiksniai) pagal D. Sunku pažinti kiekvieno. Bendradarbiavimas – viešajame puikus metodas. F strategijos įtakos darbo rezultatams įvertinimas. Riestainio ir rimbo politika yra viena iš seniausių nepaklusnūs naikinami. Tikslus pravaikštų žymėjimas ir darbo grupės supažindinamos su šia informacija. Ouchi taip pat išryškino šiuos 3 metodus. X teorija („Autoritariško valdymo“ stilius) Vidutinis žmogus nemėgsta darbo ir jo stengsis išvengti.

II. Šiuolaikinės motyvacijos teorijos: 1. McClellando poreikių teorija: *Pasiekimų poreikis *Valdžios poreikis *Poreikis priklausyti 2. Tikslų iškėlimo (E.A.Locke): Ketinimai – išreikšti kaip tikslai – gali tapti vienu iš svarbiausių motyvacijos šaltinių: Konkretūs tikslai padeda darbo rezultatams Sudėtingi tikslai sąlygoja geresnius rezultatus, nei lengvi 3. Paramos: Parama sąlygoja elgesį /bihevioristinis požiūris/ Teorijoje nekalbama apie tai, kas sužadina veiklos elgesį Tyrimai parodė, kad žmonės labiau stengsis su parama, nei be paramos 4. Teisingumo - Darbo motyvacijos teorija, kuri pabrėžia individo tikėjimą atsilyginimo bei nuobaudų sistemos (taikomas jo darbo rezultatui ar pasitenkinimui) teisingumu ir nešališkumu. 5. Lūkesčių - Motyvacijos teorija, kuri tvirtina, kad individo elgesį atspindi jo paties pasiekti tikslai ir tikėjimas tuo, kad tai, ką individas yra išmokęs, padės jo tolesnei sėkmei.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 56 KB
  • 2016 m.
  • 18 puslapių (2764 žodžiai)
  • Aleksandr
  • Motyvacija prezentacija
    10 - 8 balsai (-ų)
Motyvacija prezentacija. (2014 m. Gruodžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/motyvacija-prezentacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 08:39
×