Motyvacija skaidrės


Tema – motyvacijos prasmė. Šio darbo tikslas – išanalizuoti motyvacijos pagrindinius aspektus. Remiantis išsikeltu darbo. Motyvacijos samprata. Motyvacija tai elgesio. Maslow poreikių teorija. Maslowas apžvelgė žmogaus motyvaciją kaip penkių poreikių hierarchiją. Maslowo poreikių hierarchija. Priklausomumo poreikiai. Maslowo poreikių teorija kitų teorijų kontekste. Keletas kitų autorių sukurtos motyvacijos teorijos F. Ch. Alderferis - jis sutinka su Maslowu. Išvados. Motyvacija tai elgesio skatinimo sistema. Abrahamo Maslowo sukurta poreikių hierarchijos koncepcija susilaukė daug daugiau vadovų dėmesio. Motyvacijos teorijų yra pakankamai daug ir jos pakankamai skirtingos ir tai savaime suprantama. Geros Jums dienos.

Remiantis išsikeltu darbo tikslu, darbo autorė siekia įgyvendinti šiuos uždavinius: Pateikti motyvacijos sampratą; Išanalizuoti Maslow poreikių teoriją; Pateikti pagrindinius Maslow poreikių teorijos skirtumus lyginant su kitais autoriais, analizuojančiais motyvaciją.

Motyvacijos teorijų yra pakankamai daug ir jos pakankamai skirtingos ir tai savaime suprantama, nes kiekvienos teorijos kūrėjas yra individualybė ir turi savo poziciją vienokiu ar kitokiu motyvacijos aiškinimo klausimu. Visos teorijos nuo Maslowo skiriasi tuo, kad jos neturi savo hierarchijos, t.y. motyvacija pagal kitus autorius nėra taip nuosekliai išdėstyt, kaip Maslowo.

  • MS PowerPoint 414 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (469 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaida
  • Motyvacija skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Motyvacija skaidrės. (2014 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/motyvacija-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 11:01
×