Motyvacijos analizė


Motyvacija stojant i policija. Kas yra motyvacijos analize. Stojant i policija motivacija. Motyvavimo metodai imonese.

Motyvacijos analizė įmonėje. Įvadas. Priedai prie algos. Viršvalandžiai. Stažas. Nuobaudos. Pagyrimai ir padėkos. Pramogos. Išvados. Priedas. Literatūros sąrašas.

Siekiant efektyvios veiklos kiekvienai organizacijai būtini aiškūs tikslai, racionalus valdymo funkcijų paskirstymas ir tinkamas jų reglamentavimas. Tai būtina, bet nepakankama sąlyga iškeltiems tikslams įgyvendinti, efektyviai veiklai garantuoti. Tam reikia, kada darbuotojai būtų pakiliai nusiteikę, kūrybiški, iniciatyvūs, dirbtų su ugnele, siektų vis geresnių darbo rezultatų. Visa kita yra tik darbui reikiama terpė ir priemonės. Svarbiausia organizacijos varomoji jėga - darbuotojai. O jie tokie panašūs ir kartu skirtingi: kūrybingi ar pasyvūs, dirba su entuziazmu ar snūduriuodami, rodo iniciatyvą ar tik vaidina dirbą. Dažnai net griežčiausia pavaldinių kotrolė ar dideli atlyginimai negarantuoja gerų darbo rezultatų. Šiems dalykams suprasti ir juo labiau jiems tinkamai spręsti reikia išmanyti žmogaus motyvaciją. Motyvavimas– tai jėga, kuri veikia žmonių (darbuotojų) vidines ir išorines savybes, turi įtakos jų elgsenai. Yra daugybė motyvavimo priemonių bei skatinimo formų ir ne visais atvejais gali būti taikomos tos pačios paskatos, jų pasirinkimas priklauso nuo kompanijos darbo specifikos, vidaus taisyklių, darbuotojų tarpusavio bendradarbiavimo santykių ir kitų veiksnių. Nemažai dėmėsio darbuotojų motyvavimui skiriama mūsų pasirinktoje įmonėje AB “Autrolis”. 35 metus Kauno miesto gyventojus vežioja bendrovei priklausantys troleibusai. Troleibusų paslaugomis kasmet pasinaudoja apie 60 milijonų keleivių. 2012 m. I ketvirčio duomenimis, iš 507 įmonėje dirbančių darbuotojų, 289 yra troleibusų vairuotojai. Įmonės vadovybė labai nenoriai dalinosi informacija, todėl mes pačios apklausėme 10 troleibusų vairuotojų ir išgirdome apie įmonės motyvavimo metodus.

Darbo tikslai:

1. Išnagrinėti AG“Autotrolis“ motyvacinę sistemą.

2. Išsiaiškinti, kokios priemonės naudojamos motyvuoti darbuotojus.

3. Nustatyti, ar naudojamos motyvavimo priemonės yra veiksmingos.

  • Vadyba Namų darbas
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (1809 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Motyvacijos analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Motyvacijos analizė. (2012 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/motyvacijos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 07:27
×