Motyvacijos veiksmingumas


Įvadas. Personalo vadyba teoriniu aspektu. Žmogiškųjų išteklių organizavimas. Darbuotojų telkimas ir atranka. Personalo adaptacija ir ugdymas. Darbuotojų vertinimas. Motyvacija ir poveikio priemonės. Literatūros analizės apibendrinimas. Personalo vadybos procesas uab „eolto“ įmonėje. Tiriamosios organizacijos apibūdinimas. Faktinės situacijos analizė ir tyrimo organizavimas. Tyrimo rezultatų analizė. Personalo telkimas. Darbuotojų atranka ir socializacija. Personalo vertinimas ir vertinimo patikimumas. Personalo motyvavimo įtaka darbo efektyvumui. Tyrimo rezultatų apibendrinimas. Išvados ir siūlymai. Santrauka užsienio kalba. Literatūra. Priedai.

Darbo aktualumas. Pagrindinis bet kurios organizacijos personalo valdymo uždavinys yra kuo efektyvesnis darbuotojų sugebėjimų panaudojimas visuomenės ir organizacijos tikslų įgyvendinimui. Tam pasitarnauja tinkama darbuotojų motyvacija. Darbuotojų motyvacijos klausimas yra aktualus privataus sektoriaus organizacijoms, vis dažniau akcentuojama įstaigų darbuotojų motyvacija, kuri tampa aktualiu įstaigų ir organizacijų vadovų uždaviniu, siekiant užtikrinti kuo didesnį darbuotojų veiklos efektyvumą, o tuo pačiu ir visos įmonės efektyvumą. Darbuotojų motyvavimas yra ta veiklos sritis, kurios svarba tampa vis akivaizdesnė, tačiau jai šiuo metu Lietuvos institucijose yra skiriamas per mažas dėmesys.

Informacinių technologijų pažanga, globalizacijos procesai, išaugęs visuomenės informuotumo lygis ženkliai pakeitė valdžios veiklos kontekstą, o kartu ir visuomenės požiūrį į valdžios institucijų ir jų darbuotojų veiklą. Profesionalumo siekis, sugebėjimas reaguoti ir prisitaikyti prie pokyčių, įgyjant naujų žinių bei įgūdžių ir gebant konkuruoti tiek šalies, tiek ir tarptautinėje darbo rinkoje, tampa tais motyvais, kurie skatina individus veikti. Įmonių darbuotojams reikalinga kompetencija, sugebėjimas bendrauti, motyvacija, dinamiškumas, novatoriškumas ir daugelis kitų savybių.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 42 KB
  • 2013 m.
  • 21 puslapis (5001 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Motyvacijos veiksmingumas
    10 - 3 balsai (-ų)
Motyvacijos veiksmingumas. (2013 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/motyvacijos-veiksmingumas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 08:10
×