Motyvacinė sistema


Motyvacinė sistema realioje įmonėje. Motyvacine sistema imoneje. Efektyviausia motyvacine sistema. Motyvacine sistema kaip pristatoma. Motyvacine sistema x imoneje.

Motyvacinės sistemos diegimo galimybės uždarojoje akcinėje bendrovėje. Įvadas. Motyvacijos samprata ir darbuotojų motyvavimo priemonės. Motyvavimo esmė ir raida. Motyvavimo modeliai ir teorijos. Darbuotojų motyvavimo priemonės. Uab „x“ darbuotojų motyvavimo ypatumai. Uab „x“ pristatymas. Uab „x” darbuotojų motyvavimo apžvalga. Uab “x” motyvacinės sistemos diegimo galimybių tyrimas. Tyrimo metodologija. Tyrimo rezultatai ir duomenų analizė. Motyvavimo sistemos diegimo galimybės įmonėje. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra. Priedai.

Darbuotojų motyvacija yra aktuali problema šalies įmonėse, ypač krizės metu. Dauguma iš Lietuvoje esančių įmonių turi gausybę pavyzdžių, kaip kompetetingi ir patyrę darbuotojai gali surasti logiškų ir tinkamų išeičių iš susiklosčiusių situacijų. Tačiau kaip užtikrinti, jog darbuotojai bus suinteresuoti įmonei padėti? Tai pagrindinis klausimas, kuris gali padėti suprasti kas yra motyvacija ir darbuotojų motyvavimas. Itin svarbu, jog motyvacinė sistema būtų naudinga, efektyvi ir tikslinga. Naudojantis motyvavimo teorijomis ir praktiniais įgūdžiais galima suteikti darbuotojui pasitenkinimą savo darbu ir užtikrinti sėkmę tolimesnei įmonės veiklai.

Kiekvienas darbdavys tikisi, jog jo darbuotojai padarys viską, kas įmanoma įmonės labui. Tačiau neretai jiems trūksta motyvacijos. Labai svarbu, kad už pastangas, kurias įdedi dirbdamas savo darbą, būtų tinkamai atlyginta. Yra daugybė motyvavimo priemonių, materialių ir nematerialių, kurių pagalba darbdaviai gali sudominti darbuotoją, tačiau didžiausia problema iškyla tada, kai sprendimą reikia surasti konkrečiai situacijai ir pritaikyti tinkamą bei efektyvią motyvavimo priemonę savo darbuotojams.

Darbo problema: UAB „x“ darbuotojų motyvacija. Norint išlaikyti darbuotojus savo įmonėje, reikia taikyti kuo daugiau ir kuo naujesnių motyvavimo priemonių.

Darbo objektas: motyvacinė sistema UAB „x“.

Darbo tikslas: nustatyti motyvacinės sistemos diegimo poreikį ir galimybes UAB „x“.

Darbo uždaviniai:

1.Pateikti motyvacijos sampratą bei darbuotojų motyvavimo priemones;

2.Pateikti UAB „x“ darbuotojų motyvavimo ypatumus;

3.Atlikti motyvacinės sistemos diegimo galimybių UAB „x“ tyrimą.

  • Microsoft Word 130 KB
  • 2013 m.
  • 39 puslapiai (5977 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ligita
  • Motyvacinė sistema
    10 - 2 balsai (-ų)
Motyvacinė sistema. (2013 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/motyvacine-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 12:45
×