Motyvacinis laiškas skaidrės


DARBO PAIEŠKOS LAIŠKAI. (motyvaciniai laiškai, rekomendacijos, padėkos laiškai ir kt. ). Darbo paieškos laiškų rūšys. Motyvaciniai, Rekomendaciniai, Padekos Kreipimosi laiškai. Rengiant darbo paieškos laiškus rekomenduojama. Rašyti ne ilgesnius kaip vieno puslapio laiškus. Paskirtis Parodyti motyvaciją dirbti konkretų darbą. Motyvacinis laiškas. Paskatinti darbdavį perskaityti besikreipiančiojo CV. Motyvacinio laiško tikslas. Būtina antraštė – dėl kokio darbo kreipiatės. Reikalavimai motyvaciniam laiškui. Rekomenduojama motyvacinio laiško struktūra. Kreipinys Iš kur sužinojote apie galimybę dalyvauti atrankoje dėl šio darbo. Svarbu prisiminti pirmuoju motyvacinio laiško sakiniu būtina sudominti asmenį. Motyvacinio laiško pavyzdys. Vardenis pavardenis minties g. Studijuodamas universitete aktyviai dalyvavau studentų atstovybės veikloje. Motyvacinių laiškų klaidos. Bendras kreipinys. Ankstesnė darbuotojo veikla – būsimos veiklos rodiklis. Rekomendacijos. Rekomendacijų struktūra. Padėkos laiškas. Po darbo pokalbio. Netgi jei sužinote, kad darbo vieta paskirta ne Jums. Padėkos laiško struktūra pažymima pozicija. KREIPIMOSI LAIŠKAS Kreipimosi laiškas dažniausiai gali būti siunčiamas. Namų darbai. NAMŲ DARBŲ UŽDUOTIS Motyvacinio laiško parengimas Susiraskite darbo skelbimą.

Gerai parengto darbo paieškos laiško rezultatas – pakvietimas į pokalbį. O JAU JAME - įrodykite savo norą ir motyvaciją siekti užsibrėžtų tikslų, tobulėti ir dirbti organizacijoje.

Rašyti ne ilgesnius kaip vieno puslapio laiškus; - rašyti be korektūros ir rašybos klaidų; - pastraipas kurti ne ilgesnes nei 5 eilutės; - pasirinkti neutralų laiškų popierių, standartinį šriftą ir teksto dydį; - nenurodyti norimos algos dydžio; - neįtraukti asmeninės informacijos (pvz., vaikų skaičiaus, šeimyninės padėties ir pan.).

Paskirtis: Parodyti motyvaciją dirbti konkretų darbą; Pagrįsti savo tinkamumą pageidaujamam darbui; Atskleisti darbdaviui asmeninius privalumus ir parodyti, kad esi pats tinkamiausias kandidatas; Išskirti save iš kitų kandidatų. Laiškas siunčiamas kartu su gyvenimo aprašymu (CV), tačiau nėra privalomas, jei atrankos konkurso organizatoriai jo neprašo.

Būtina antraštė – dėl kokio darbo kreipiatės; Laiškas - ne ilgesnis nei 4-5 pastraipų; Laiškas - ne ilgesnis kaip vienas A4 formato lapas; Dalykinis laiško stilius; Spausdintas, o ne rašytas ranka.

Kreipinys; Iš kur sužinojote apie galimybę dalyvauti atrankoje dėl šio darbo; Kodėl norite dirbti šioje įstaigoje; Prisistatymas, kreipimosi priežastis; Kokie asmeniniai tikslai ir kaip jie sutampa su organizacijos tikslais; Pagrindiniai gebėjimai ir įgūdžiai, kurie pagrįstų poreikį į darbą priimti būtent Jus? Kaip galite prisidėti prie organizacijos ir kokią naudą organizacija gali gauti iš Jūsų? Informacija apie tai, kada galėtumėte atvykti į interviu.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 530 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (800 žodžiai)
  • Kristina
  • Motyvacinis laiškas skaidrės
    10 - 10 balsai (-ų)
Motyvacinis laiškas skaidrės. (2015 m. Lapkričio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/motyvacinis-laiskas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 04:39
×