Motyvavimo sistemos ypatumai


Įvadas. Motyvacijos funkcijos reikšmė. Poreikių pažinimas motyvacijos skatinimo sistemoje. Darbuotojų motyvavimo metodai. Darbo užmokestis kaip motyvavimo priemonė. Socialiniai motyvatoriai. Motyvacija kaip mokymo priemonė ir kaip tikslas. Darbuotojų motyvavimo priemonės siekiant efektyvaus darbo. Uab „Alytaus ara“ darbuotojų motyvacijos tyrimas. Įmonės pristatymas ir struktūra. Įmonėje taikomi darbuotojų skatinimo planai. Motyvacijos skatinimo tyrimas įmonėje. Motyvacijos priemonių praktinio taikymo įmonėje kryptys. Išvados. Literatūra. Priedas.

Prieš tyrimą buvo suformuluota hipotezė, kad UAB „Alytaus ARA“ yra gera ir tinkamai taikoma motyvacijos skatinimo sistema, kuri pateisina darbuotojų norus ir lūkesčius – nepasitvirtino. Atlikus tyrimus ir išanalizavus gautus rezultatus galima teigti, kad:

1.UAB „Alytaus ARA“ darbuotojų poreikių pažinimas yra motyvacijos kūrimo pagrindas. Nežinodami kokie yra darbuotojų poreikiai negalėsime jų tinkamai motyvuoti ir motyvacijos sistema bus neefektyvi. Išsiaiškinti darbuotojų poreikius nėra taip lengva, kadangi kartais net ir pats žmogus gali nežinoti, kodėl jis elgiasi vienaip ar kitaip tam tikrose situacijose. Be to, svarbu nepamiršti, kad jei ir išsiaiškiname darbuotojų poreikius, kitas poreikių aspektas – poreikių kaita. Poreikiai turi tendenciją kisti, o tai, taip pat daro įtaką motyvacijos vertinimui. Kartais galime atlyginti darbuotojams tuo ko žmogus visai nevertina. Ir tuomet darbuotojas jausis neįvertintas.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 336 KB
  • 2014 m.
  • 33 puslapiai (6627 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aida
  • Motyvavimo sistemos ypatumai
    10 - 4 balsai (-ų)
Motyvavimo sistemos ypatumai. (2014 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/motyvavimo-sistemos-ypatumai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 12:25
×