MS DOS operacinė sistema


Operacine sistema dos. Ms dos komandos. Ms dos kaupiklis. Ms-dos operacines sistemos raida. Kaip istrinti dos operacine sistema. Dos ms lt. Ms dos mokslo baze. Apie operacine sistema dos. Dos lietuviskai operacine sistema. Ms-dos operacine sistema.

Dos komandos. Fdisk. Format. Sys. Diskcopy. Diskcomp. Dir. Type. Rename. Copy. Del. Undelete. Move. Find. Md. Cd. Move. Tree. Rd. Dos konfigūracijos nustatymas. Meniu. Fdisk. Diskiniai kaupikliai gali būti suskirstyti į kelias dalis, iš kurių gali būti įkrautos skirtingos operacinės sistemos. Kiekvienoje iš šių dalių yra vienas arba keli loginiai kaupikliai, kurie dos terpėje žymimi raidėmis (c:; d:; ir t. T. ). Diskinio kaupiklio padalinimui į dalis ir loginius kaupiklius operacinėje sistemoje dos yra programa fdisk. Šią programą taip pat galima naudoti informacijos apie diskinio kaupiklio padalinimą į loginius kaupiklius peržiūrai. Norint ištrinti dos išplėstinę dalį, pirmiausia reikia ištrinti visus joje esančius loginius kaupiklius. Ištrinant kaupiklio dalį, programa išveda lentelę su duomenimis apie kaupiklio padalinimą ir paprašo įvesti ištrinamos dalies numerį. Po to programa perspėja, kad visi toje dalyje esantys duomenys bus sunaikinti. Jei norime tęsti tai atsakome (y). Taip galima ištrinti bet kokią kaupiklio dalį.
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (2832 žodžiai)
  • Herkus
  • MS DOS operacinė sistema
    10 - 3 balsai (-ų)
MS DOS operacinė sistema. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/ms-dos-operacine-sistema.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 27 d. 02:32
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo