MS Excel, MS ACCESS, MS Mathcad programų ypatumai


Įvadas. Elektroninė skaičiuoklė ms excel. Sąrašai duomenų apdorojimas ir analizė. Duomenų bazė ms access. Matematinės sistemos. Informacinių technologijų panaudojimas darbe ir privačiame gyvenime. Išvados. Literatūros sąrašas.


Darbo ogjektas: MS Excel, MS ACCESS, MS Mathcad programų ypatumai.

Pagal pateikta diagramą matome, kad skiriasi studentų pažymių vidurkis taip pat ir gaunama gaunama stipendija.

Duoti nežinomieji x ir q, nurodytas jų pokytis ir duota lygtis, kurią įrašius į loginę funkcija IF, gauname atsakymą. Šiai lygčiai apskaičiuoti naudojamas dviguba loginė funkcija IF.

Sudarius grafiką, galima rasti prognozės lygtį, kurią įrašius gaunama prognozės atsakymus. Prognozuojama 7 metus į priekį, kiek produktų suvartos vienas gyventojas.

Iš duomenų sarašo buvo atrinkti 1994 m. Lietuvos ir Estijos duomenys.

Galime pasirinkti, ką norime matyti savo kuriamoje ataskaitoje. Šiuo atveju, pasirinktas studentų numeris, pavardė, vardas, dalykas, egzamino data, įvertinimas. Visą ataskaitą taip pat galime stumdyti, kaip mums patogiau, padidinti langelius, kad nenusikirptų tekstas ir pakeisti eiliškumą student ir t.t.

Pagal duotas sąlygas, rasti atsakymai. Taip pat pagal duotą funkciją, rastas nežinomasis ir nubraižytas grafikas.

Informacinės tecnologijos jau tapo kasdienybe, jos šiuolaikinio žmogaus gyvenimą padaro daug lengvesnį. Taip pat ir mano kasdienybė tapo žymiai lengvenė.Visų pirma informacinės tecnologijos nuolat padeda studijuojant,nuęjus į biblioteką rastumėm begalo daug knygų visas jas perskaityti tiesiog neįmanoma,todėl informacinės technologijos padeda susidoroti su didžiuliais informacijos kiekiais, todėl sutaupom laiko , taip pat patogu ruošti,rašyti,saugoti įvairius baigiamuosius darbus.

  • Microsoft Word 424 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1161 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vita
  • MS Excel, MS ACCESS, MS Mathcad programų ypatumai
    10 - 3 balsai (-ų)
MS Excel, MS ACCESS, MS Mathcad programų ypatumai. (2018 m. Rugsėjo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/ms-excel-ms-access-ms-mathcad-programu-ypatumai.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 02:54
×
107 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo