MS Office 2010 grafika


MS Office 2010 grafika. Įvadas. Paveikslėliai. Grafinių objektų įkėlimas iš failo. Grafinių objektų įkėlimas iš Windows Explore. Grafinių objektų įkėlimas iš kitų programų. Paveikslėlio padėtis teksto atžvilgiu. Paveikslėlių redagavimas. Dydžio keitimas. Paveikslėlioapkarpymas. Nuotraukos fono šalinimas. Spalvų koregavimas, meniniai efektai, stilių taikymas. Grafinių objektų ir teksto įkėlimas į teksto rėmelį (Text boxFigūros. Įvairių figūrų įterpimas. Piešimo laukas (Drawig CanvasPiešimo lauko įjungimas/išjungimas. Piešimo lauko dydžio keitimas. Veiksmai su figūromis. Figūrų tarpusavio išdėstymas. Pagalbinio tinklelio įjungimas/išjungimas. Figūrų grupavimas/grupavimo panaikinimas. Meninis tekstas. Schemos. Įterpimas. Teksto įterpimas į schemą. Bloko įterpimas į schemą. Blokų perkėlimas. Blokųišdėstymo pakeitimas. Blokųstiliaus pakeitimas. Spalvų schemos pakeitimas. Paveikslėlių konvertavimas į schemos elementą. Momentinių ekrano nuotraukų įterpimas.

MS Word‘e ir kitose MS Office programose galima naudoti dviejų tipų grafinius objektus: paveikslėlius (Picture), kurie parengiami kitomis programomis ir įterpiami į Word dokumentą ir Word piešiamas figūras (Shapes).

Įkeliant grafinius objektus iš kitų dokumentų juos nukopijuojant per laikinąją atmintį Clipboard;

Kuriant grafinius objektus MS Office 2010 pagalbinėmis priemonėmis (WordArt, Chart, Graph, Eqation ir kt.).

Sąraše Look in nurodyti katalogą, kuriame yra failas ir laukelyje failo vardą;

Pasirinkus Link to File– įkeliant dokumentą šis grafinis failas kiekvieną kartą įkeliamas iš disko, tai sumažna dokumento failo dydį;

Vykdyti programą, kurioje yra piešinys. Dokumente pažymėti kopijuojamą grafinį objektą.

Pažymėti grafinį objektą spragtelint jį. Aplink jo kontūrą atsiranda kvadratėliai.

Norėdami nustatyti tikslų paveikslėlio aukštį ir plotį, pažymėkite jį. Paveikslėlių tvarkymo įrankių juostos grupėje Size nurodykite aukštį ir plotį.

Perkėlimas Pelės žymeklį nustatykite ant pažymėtopaveikslėlio (žymeklis įgys / formą) ir tempkite.

Fiksuotas pasukimas. Pasukti 90 ( kampu pagal ar prieš laikrodžio rodyklę. Skirtukas Format grupė Arrange

Laisvas pasukimas.Pažymėkite paveikslėlį. Viršuje atsiras žalios spalvos rutuliukas. Nutaikykite ant jo pelės žymeklį, jis įgys lenktos rodyklės formą ... Tempkite pelę ir sukite figūrą norima kryptimi.

Pažymėkitepaveikslėlį.. skirtukas Format grupė Size mygtukasCrop. Pelės žymeklįnustatyti ant vieno iš 8 kvadratėlių taip, kad žymeklis išliktų atkirpimo įrankio pavidale.

atkirpti po lygiai abiejose pusėse iš karto, – laikykite nuspaudę CTRL – kol tempiate kiekvienos pusės rankenėlę;

Skirtukas Format komandų grupėjeSizeišskleiskite sąrašą, kuriame pasirinkti Crop to Shapeir pasirinkti, kokią norite iškirpti figūrą.

Pažymėkite nuotrauką ir įrankių juostoje grupėje Adjast paspauskite mygtuką Remove Background. Naikinama dalis nuspalvinama ružava spalvaPasirodo fono šalinimo įrankių juosta.

Galite pakoreguoti šalintiną foną ženklinantį rėmelį.paspaudus sričių palikimo ar šalinimo mygtuką, žymeklis taps pieštuku. Juo ant paveikslėlio nubrėžkite linijas. Vietos, kurias pažymėsite kaip paliktinas, bus paženklintos pliusu, o šalintinos – minusu.

Pažymėti rėmelį, spragtelint jo viduje, ir įrašyti tekstą arba įkelti grafinį objektą, kurie bus perkeliami kartu su teksto rėmeliu.

  • Informatika Konspektas
  • Microsoft Word 2928 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (1827 žodžiai)
  • Tatjana
  • MS Office 2010 grafika
    10 - 3 balsai (-ų)
MS Office 2010 grafika. (2014 m. Spalio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/ms-office-2010-grafika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 18:43
×