MS Outlook


Ms outlook programos aprasymas. Referatas outlook. Outlook aprasymas.

Informatikos referatas. Įvadas. Dalyviai? Techninis aprašymas. Elektroninio pašto žinutės siuntimo procesas. El. Pašto adresai. El. Pašto protokolai. El. Pašto adresų rinkimas. Srautų duomenys. El. Pašto žinučių turinys. Webmail žinynai spam virusai ”trojos arkliai” konfidencialumas el pašto filtrai ir anoniminis el paštas kaip dirba elektroninis paštas outlook express konfigūracija "the bat" pašto programa "eudora" pašto programa pegasus mail programa "telnet" omni elektroninis paštas. Išvados. Literatūros sarašas. Elektroninis paštas - tai viena iš populiariausių interneto paslaugų, kai kompiuteriu, turinčiu priėjimą prie interneto, gaunamos ir siunčiamos žinutės. Elektroniniu paštu jūs galite bendrauti su pažįstamais ir palaikyti draugystės ryšius, taip pat galite tvarkyti svarbius darbo reikalus.


Elektroninis paštas - tai viena iš populiariausių interneto paslaugų, kai kompiuteriu, turinčiu priėjimą prie interneto, gaunamos ir siunčiamos žinutės. Elektroniniu paštu jūs galite bendrauti su pažįstamais ir palaikyti draugystės ryšius, taip pat galite tvarkyti svanusiųsti filmuką, elektroninį atviruką ar muzikinį failą - elektroninis paštas leidžia prie tekstinės žinutės prikabinti dovanėlę .

Elektroninis paštas leidžia skaityti ir atsakyti į laišką jums tinkamu momentu. Tai svarbu, jei jūsų dažnai nėra namuose, esate užsiėmęs žmogus, o pažįstami norėtų su jumis pabendrauti.

Nematomas apdorojimo operacijas, atliekamas šių programų, kaip jau nusako pats žodis nematomas , yra nelengva nustatyti ir šios programos darosi vis didesnės ir sudėtingesnės, ir todėl beveik neįmanoma užtikrinti, kad visos funkcijos būtų išvardinamos.

Dėl šių priežasčių žemiau pateiktas aprašymas negali būti laikomas išsamiu ir ne visuomet atspindės tai, kas iš tikrųjų vyksta kiekvieną dieną dešimtyseelektroninio pašto siuntimo procese dalyvauja keli dalyviai ir todėl į duomenų apsaugos klausimus turi atselektroninio pašto paslaugų teikėjas (pašto serveris, kuriame saugomos interneto vartotojui atsiųstos elektroninio pašto žinutegzistuoja daug elektroninio pašto kliento programinės įrangos gamintojų, tačiau visi jie turi laikytis interneto standartų. Elektroninio pašto žinutės siuntimo procesas susideda iš šių veiksmų: siuntėjas savo turimos elektroninio pašto kliento programinės įrangos pagalba parašo žinutės tekstą programoje ir adreso lauke nurodo atitinkamo adresato elektroninio pašto adresą. Paspaudus siuntimo mygtuką, žinutė yra perkeliama į pašto serverį. Pašto serveris persiunčia žinutę tiesiogiai gavėjui (jei gavėjo pašto dėžutė yra registruota tame pačiame serveryje), arba į kitą pašto serverį (outbound relaying). Žinutė gali pereiti per kelis pašto serverius, kol ji pasieks gavėjo pašto serverį. Gavėjas gali būti pastoviai prijungtas prie pašto serverio (pvz. , vietiniame lokaliame tinkle) ir iš karto gauti laišką, arba jis/ji karts nuo karto turi prisijungti prie pašto serverio ir patikrinti savo pašto dėžutę.

MS Outlook. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/ms-outlook.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 11:45