MS VISIO programos paskirtis ir praktinis taikymas įmonės veikloje


Įvadas. Ms visio programa ir jos paskirtis. Programos versijos. Praktinis pritaikymas įmonės veikloje. Darbuotojai. Klientai. Išvados. Literatūros sąrašas.


Šiame referate plačiau išnagrinėsiu Microsoft Visio programą, jos paskirtį ir praktinį pritaikymą įmonės veikloje.

Diagramų braižymas yra nesvetimas daugeliui. Mokykloje, studijuojant, dirbant – brėžti diagramas prireikia įvairiuose gyvenimo etapuose. Tam informacinių technologijų specialistai kuria įvairias programas, kurios yra nuolat tobulinamos. Siekiama, kad brėžinių ir diagramų braižymas taptų kuo greitesnis, paprastesnis, bet tuo pačiu ir spalvingesnis, patrauklesnis vartotojui. Viena iš tokių programų yra MS Visio programa, kuriai kol kas konkurentų šioje srityje nėra.

Microsoft Visio yra programa, skirta įvairių diagramų braižymui. Naudojant šią programą galima pasirinkti bei kurti tiek paprastas, tiek labai sudėtingas diagramas. Programoje yra galimybė patiems sukurti norimos formos, dydžio, spalvos diagramas. MS Visio paskirtis yra paversti diagramų braižymą kuo lengvesniu ir greitesniu jos vartotojams.

Ši programa braižo ne tik dvimates, bet ir trimates diagramas. MS Visio programoje galima rasti kelis šimtus įvairiausių formų, tad retai tenka kurti naują formą. Dažniausiai tiesiog prireikia laiko, kol programoje surandame norimą diagramos formą. [1]

MS Visio yra Microsoft Office programinio paketo dalis. Ši programa yra sukurta 1992 metais kompanijos „Shapeware“, tačiau 2000 metais programą įsigyjo Microsoft kompanija. Nors MS Visio yra tikrai naudinga, ji nė karto nebuvo parduodama kartu su Microsoft programiniu paketu.

  • Microsoft Word 275 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1145 žodžiai)
  • Kolegija
  • K
  • MS VISIO programos paskirtis ir praktinis taikymas įmonės veikloje
    10 - 1 balsai (-ų)
MS VISIO programos paskirtis ir praktinis taikymas įmonės veikloje. (2017 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/ms-visio-programos-paskirtis-ir-praktinis-taikymas-imones-veikloje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 15:28
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo