MS Word mokymai


MS Word mokymai. Dokumento sandara. šablonai. Dokumento sandara šablonai. Praktinė užduotis. Dokumento sandara. lapų sandara. Dokumento sandara. lapų sandara. Praktinė užduotis. Dokumento sandara poraštės ir antraštės (Headers and Footers). Dokumento sandara. sekcijos. Dokumento sandara sekcijos. Užduotis. Stilių rūšys, naudojimas,. kūrimas, redagavimas. Stilių rūšys, naudojimas,. kūrimas, redagavimas. Užduotis. Lentelių ir paveikslėlių. automatinis numeravimas. Lentelių ir paveikslėlių. automatinis numeravimas. . Užduotis. Dokumento objektai nuorodos. Užduotis. Keitimų sekimas. (Track Changes) galimybės, naudojimas.    12. Dokumento konvertavimas. į PDF formatą. Spartieji veiksmai. Dokumento sauga apsauga slaptažodžiu, dokumento užrakinimas. Dokumento sauga apsauga nuo redagavimo (pilna ir dalinė). Automatinė numeracija.


Iš anksto parengtų dokumentų projektai vadinami šablonais (templates). Kompiuteryje esančius šablonus galite rasti pasirinkę File ->New. Pasirinkite Instaled Templates.

Savo sukurtus šablonus įrašykite į aplanką Templates. Šablonų failai, laikomi aplanke Templates, matomi dialogo lange My Templates. Šį langą pamatysite, spustelėję meniu File komandą New, Šablonai turi plėtinius .dotx. Bet kuris dokumento failas (.docx), įrašytas į aplanką Templates, taip pat laikomas šablonu.

Dokumentų kūrimas naudojant šablonus Jei norite rašyti naują dokumentą naudodamiesi turimu šablonu, pasirinkite komandą File, New.... Dešinėje pusėje pasirinkite Instaled Templates . Ir pasirinkite reikalingą šabloną. Patikrinkite, ar pažymėta parinktis Document (kurti naują dokumentą pagal šabloną). Užpildykite reikalingus šablono laukus ir išsaugokite dokumentą.

Naujų šablonų kūrimas Naują šabloną kurti galima taisant jau esantį šabloną. Reikia atverti bet kurį šabloną, tik atvėrimo komandos lange pasirinkti Templates (šablonai), taip nurodant, kad bus kuriamas šablonas. Atvėrus šabloną, reikia nustatyti, kad būtų rodomi laukų kodai. Galite pakeisti visus angliškus užrašus į lietuviškus. Atlikę pataisymus, vėl nustatykite, kad būtų rodomi laukai, o ne jų kodai. Išsaugokite naują šabloną norimu vardu su prievadžiu .dotx.

Lapų sandara apima paraščių nustatymą, lapo dydį, išdėstymą;.

Sukurkite 5 MS Word lapų dokumentą. Į kiekvieną puslapį įrašykite po sakinį. Padarykite 2 ir 4 lapus gulsčius.

  • MS PowerPoint 1078 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 47 puslapiai (1089 žodžiai)
  • Kolegija
  • Akvilė
  • MS Word mokymai
    10 - 1 balsai (-ų)
MS Word mokymai. (2017 m. Sausio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/ms-word-mokymai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 22 d. 03:16
×