Muitinės sistema


Muitinės sistema. Muitinę sudaro. Muitinės departamentas. Uždaviniai. Funkcijos. Teritorinė muitinė. Uždaviniai. Funkcijos. Specialiosios muitinės įstaigos. Muitinės informacinių sistemų centras. Uždaviniai. Funkcijos. Muitinės laboratorija. Funkcijos. Muitinės mokymo centras. Muitinės kriminalinė tarnyba. Uždaviniai. Funkcijos. Šaltiniai.


Lietuvos Respublikos muitinė – muitinės įstaigų, atsakingų už muitų teisės aktų įgyvendinimą, visuma.

Organizuoja bei kontroliuoja muitinės struktūrinių padalinių veiklą; Vykdo prekių muitinį tikrinimą ir įforminimą muitinės postuose; Atlieka visų rūšių transporto priemonių ir keleivių muitinį tikrinimą; Nagrinėja administracines bylas ir kt.

MIS yra specialioji muitinės įstaiga, atskaitinga Muitinės departamentui.

Kurti bendrą integruotos muitinės informacinės sistemos politiką bei strategiją ir organizuoti jos įgyvendinimą; Diegti, administruoti ir techniškai prižiūrėti teritorinių muitinių ir kitų muitinės įstaigų vietos ir jungtinį kompiuterių tikslus bei sąsajas, reikalingas užtikrinti sąveika su kitomis ES ir kitų valstybės institucijų informacinėmis sistemomis.

Tai muitinės specialioji įstaiga. Jos steigėjas yra Muitinės departamentas.

Muitinės laboratorijoje atliekami tyrimai, būtini prekių kodui pagal kombinuotąją nomenklatūrą nustatyti, identifikuoti narkotines, psichotropines, nuodingas medžiagas ir kitas draudžiamas arba ribojamas įvežti į LR ir išvežti iš jos prekes. Muitinės laboratorija dalyvauja Muitinės departamento Prekių klasifikavimo komisijos darbe.

Tai specialioji muitinės įstaiga, kurios steigėjas yra Muitinės departamentas.

Yra specialioji muitinės įstaiga, atskaitinga Muitinės departamentui prie LR finansų ministerijos. Tarnyba yra biudžetinė įstaiga. Tarnybos savininkė yra valstybė. MKT sudaro administracija ir struktūriniai padaliniai.

  • Teisė Skaidrės
  • MS PowerPoint 813 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (619 žodžiai)
  • Universitetas
  • Yffkhgjhjhgh
  • Muitinės sistema
    10 - 2 balsai (-ų)
Muitinės sistema. (2016 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/muitines-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 05:51
×