Muitinės tarpininkavimas


Įmonės organizacinė struktūra. Valdymo personalas ir darbuotojai. Individualios užduoties nagrinėjimas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra ir šaltiniai. Priedai.

UAB „FREGA“ yra naujausia ir moderniausia įmonė Lietuvoje, pradėjusi teikti muitinės tarpininkavimo paslaugas 2010 metų rugpjūčio 26 d.

Šios įmonės steigėjai, tai Direktorius Oleg Muravskij ir Logistikos vadovas Tomas Žemgulis.

Įmonės UAB „FREGA“ veikla – visos paslaugos, susijusios su logistika. Jie organizuoja visą procesą pagal klientų pageidavimus.

Įmonė pasiruošusi padėti visais klausimais, susijusiais su prekių sandėliavimu bei pakrovimo/iškrovimo darbais.

Lietuvos transporto sistemos pagrindines sausumos, vandens ir oro transporto sritis valdo valstybinė Susisiekimo ministerija su atitinkamais saugaus eismo, kelių transporto, geležinkelių, vandens transporto ir civilinės aviacijos departamentais.

todėl ir valdymo principų formuluotės taip pat turėtų keistis. Transportas – viena iš svarbiausių valstybės ekonominės infrastruktūros sričių, todėl ją reikia laikyti prioritetine, nes jos valdymo efektingumas turi didelę įtaką valstybės ekonominei raidai; būtinos vienodos sąlygos, teisinės garantijos ir ūkinis savarankiškumas visų nuosavybės formų transporto sistemos įmonėms, jų pastoviai plėtrai ir normaliam funkcionavimui.

EPI siunčiami tokie dokumentai:

2 puspapiai TIR CARNET;

Išvykimo CMR(vežėjo važtaraštis);

Invoice(krovinio kaina);

„Susijunkime ir tobulėkime kartu...!“ Šis šūkis – uždarosios akcinės bendrovės „FREGA “ vizitinė kortelė, „Dadu“ ledai – mėgstamiausias gardumynas.

Šiandien UAB „FREGA“ bendradarbiauja su tokiais vežėjais Lietuvoje ir užsienyje “Nemantrans”, “Transriva”, “SIM logistics”, “CARGO LYNE” i kt.. Įmonės specialistai turintys daug patirties išspres visus klientų klausimus ir nurodymus.

  • Microsoft Word 19151 KB
  • 2015 m.
  • 21 puslapis (1697 žodžiai)
  • Universitetas
  • Saulius
  • Muitinės tarpininkavimas
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Muitinės tarpininkavimas. (2015 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/muitines-tarpininkavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 01:01
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo